Понад 40 млн гривень отримає Хмельниччина від Уряду на соцекономрозвиток окремих територій

Понад 40 млн гривень отримає Хмельниччина від Уряду на соцекономрозвиток окремих територій

Вчора, 8 липня, на черговому засіданні Уряд затвердив розподіл 1,68 млрд гривень субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, прийнявши відповідне розпорядження. Передбачено спрямування коштів субвенції на реалізацію близько 1200 проєктів, зокрема на проведення капітального ремонту та реконструкцію об’єктів соціально-економічної інфраструктури (лікарень, шкіл, спортивних об’єктів, доріг), здійснення ремонту вуличного освітлення, проведення реконструкції водопровідних мереж, придбання медичного обладнання для закладів охорони здоров’я.

Із загального обсягу субвенції залишається нерозподіленими 17,97 млн гривень.

Передбачено, що у 2020 році субвенція спрямовується, в першу чергу, на здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та реалізацію проектів будівництва, спрямованих на забезпечення підвищення якості надання послуг у галузі освіти, охорони здоров’я та спорту.

Згідно із розпорядженням Уряду громади Хмельниччини отримають на ці потреби понад 40 млн 700 тис. грн.

Обласний бюджет Хмельнничини урядовці поповнили на 10 млн грн майже 8,5 млн грн передбачили на придбання медичного обладнання для Хмельницької обласної лікарні та 1,5 млн грн для оновлення обладнання в Хмельницькому обласному закладі з надання психіатричної допомоги, що в с. Скаржинці Ярмолинецького району.

4 млн грн отримає Шепетівська ЦРЛ для купівлі мамографа, відеоендоскопічної системи з гастроскопом та колоноскопом і апарату ШВЛ.

Трохи більше 3,5 млн грн планують витратити на капітальний ремонт інфекційного відділення Славутської ЦРЛ.

У Полонському районі 1 млн 600 тис. грн передбачили на нове обладнання для Полонської ЦРЛ та 1 млн 400 тис. грн будівництва школи і сільського клубу в с. Новолабунь.

Гуменецька сільська ОТГ зможе зробити реконструкцію сільського клубу під Будинок Рад в с. Дубинка. Для цього їм виділили майже 1 млн 350 тис. грн бюджетних коштів.

Понад 2 млн 100 тис. грн можуть освоїти в Новоушицькій селищній ОТГ. Ці кошти спрямують на капітальний ремонт котельні та системи опалення загальноосвітньої школи в с. Вільховець.

У Староушицькій селищній ОТГ за майже 3 млн грн реконструюють приміщення під ЦНАП в смт Стара Ушиця та оновлять спортивний майданчик.

Більше 2,5 млн грн у Кам’янець-Подільському районі витратять на придбання обладнання для ЦРЛ та сімейних амбулаторій в с. Орин та смт Стара Ушиця. Також побудують мультифункціональний майданчик в с. Орин за понад 1,5 млн грн.

Бюджет самого Кам’янця-Подільського поповниться на понад 1 млн. 300 тис. грн. Півмільйона витратять на систему для проведення ПЛР-тестувань та 630 тис. грн на портативний ультразвуковий сканер для міського перинатального центру.

Півтора мільйони гривень на нове медичне обладнання передбачили і для Білогірської ЦРЛ.

У Ізяславському районі також закуплять нове обладнання для ЦРЛ, капітально відремонтують дах Михнівської ЗОШ, проведуть капітальний ремонт електричних мереж вуличного освітлення в с. Кунів та відремонтують дах Сахновецької ЗОШ. На усі ці потреби передбачено трохи більше 2 млн 200 тис. грн.

Красилівський район отримає 2 млн грн. Тут теж оновлюватимуть обладнання в амбулаторії в с. Кузьмин, у Веселівській ЗОШ капітально відремонтують приміщення та замінять вікна https://sklo-kraft.com.ua, капітально відремонтують ДНЗ в с. Федорівка, здійснять капітальний ремонт електричних мереж вуличного освітлення в с. Волиця Друга, капітально відремонтують покрівлю сільського будинку культури в Глібках, побудують зовнішні мережі водопостачання в с. Гриценки і Якимівці.

Майже 300 тис. грн у Антонінській селищній ОТГ спрямують на капітальний ремонт будівлі фельдшерського пункту в с. Великі Орлинці.

Понад 2 млн 300 тис. грн у Теофіпольському районі витратять на електрокардіографи для АЗПСМ в с. Шибено та смт Базалія, на апарат ШВЛ для ЦРЛ і заміну вікон в Теофіпольській ЗОШ № 2.

Півтора мільйони гривень отримає на нове обладнання і Спеціалізована медико-санітарна частина Нетішинської міської ОТГ.

Нагадаємо, відповідно до Порядку субвенція спрямовується на:

 • реалізацію проектів будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту) комунальної власності (за винятком адміністративних будинків);
 • реалізацію проектів будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту) комунальної власності (за винятком адміністративних будинків);
 • здійснення заходів Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020–2022 роки (за винятком поточних видатків);
 • здійснення екологічних та природоохоронних заходів;
 • придбання медичного обладнання та комунального транспорту, зокрема спеціального призначення;
 • розв’язання проблем окремих адміністративно-територіальних одиниць (малих міст, шахтарських та гірських населених пунктів);
 • погашення бюджетної заборгованості місцевих бюджетів, що виникла під час здійснення видатків місцевими бюджетами за рахунок коштів, отриманих з державного бюджету за програмою “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”;
 • здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку регіонів;
 • реалізацію проектів з енергоефективності та енергозбереження;
 • реалізацію проектів водопостачання та водовідведення, а також теплопостачання (мереж теплопостачання) (за наявності схеми теплопостачання населеного пункту);
 • здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;
 • завершення проектів будівництва із строком реалізації від одного до трьох років, впровадження яких розпочато у попередні роки за рахунок субвенції, — у разі їх відповідності цим Порядку та умовам.
Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоСтаном на 17 січня в Хмельницькій області виявлено 68 нових випадків COVID-19
Станом на 14 січня в Хмельницькій області виявлено 443 нових випадки COVID-19
Станом на 13 січня в Хмельницькій області виявлено 367 нових випадків COVID-19
Станом на 12 січня в Хмельницькій області виявлено 351 новий випадок COVID-19
На соціальні потреби роботодавці Хмельниччини спрямували 7,5 мільярда гривень ЄСВ
Станом на 11 січня в Хмельницькій області виявлено 209 нових випадків COVID-19

Читайте у цій рубриціНа Хмельниччині податкові надходження до бюджетів склали майже 15 мільярдів гривень
На Хмельниччині провели дві складні термінові операції паралельно на двох операційних столах
На Хмельниччині у палаці Орловських виявили 3D-розписи кінця XVIII століття
На Хмельниччині планують відкрити зимовий курорт
Як змінився ринок праці Хмельниччини?
Хмельницькі нацгвардійці провели комплексні тренування з бойової готовності