Шепетівська та інші лікарні Хмельниччини отримали нові апарати ШВЛ виробництва США

Шепетівська та інші лікарні Хмельниччини отримали нові апарати ШВЛ виробництва США

Апарати штучної вентиляції легень експертного класу від компанії «Епіцентр» отримали 6 лікарень Хмельницької області. Соціально-відповідальний бізнес передав 7 апаратів штучної вентиляції легенів до лікарень області. Зокрема, обладнання допоможе рятувати життя пацієнтів у Городоцькій, Дунаєвецькій, Славутській, Чемеровецькій, Шепетівській центральних районних лікарнях та Хмельницькій інфекційній лікарні (2 апарати ШВЛ).

— Апарати ШВЛ є ключовим елементом у лікуванні пацієнтів із коронавірусом, що мають важкі ускладнення дихальної системи та потребують шпиталізації. Компанія «Епіцентр» докладає всіх зусиль, щоби допомогти медикам протистояти COVID-19. Ми взяли на себе зобов’язання забезпечити лікарні України сучасним обладнанням та сьогодні передаємо першу партію апаратів ШВЛ Oricare V8600 (США) до медичних закладів Хмельниччини, — зазначив заступник генерального директора компанії «Епіцентр К» Вадим Лозовий.

Шепетівська та інші лікарні Хмельниччини отримали нові апарати ШВЛ виробництва США

— Зав­дя­ки цьому об­ладнан­ню ми змо­же­мо пок­ра­щи­ти рі­вень ме­дич­ної до­по­мо­ги, яка на­да­єть­ся па­ці­єн­там не тіль­ки з ус­клад­нення­ми че­рез ко­ро­на­ві­рус, але й тим, хто пот­ре­бує ре­ані­ма­цій­них за­хо­дів че­рез ін­ші тяж­кі ста­ни. Ці апа­ра­ти ШВЛ бу­дуть ви­ко­рис­то­ву­ва­ти­ся уп­ро­довж ба­гатьох ро­ків для то­го, що­би ря­ту­ва­ти жит­тя на­ших па­ці­єн­тів та по­лег­шу­ва­ти ро­бо­ту лі­ка­рів, — го­во­рить го­ло­ва Хмель­ницької об­ласної дер­жавної ад­мі­ніс­тра­ції Дмит­ро Га­бі­нет.

Самі медики характеризують апарати Oricare V8600 як реанімаційне обладнання експертного класу, яке слугуватиме лікарням для порятунку дорослих та маленьких пацієнтів. Він компактний та мобільний, з потужним акумулятором та не потребує наявності компресора, що робить його легким у переміщенні та дає змогу ефективно працювати у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії.

З початку розповсюдження коронавірусної інфекції в Україні компанія «Епіцентр» відгукнулася на ініціативу Президента України Володимира Зеленського щодо забезпечення закладів охорони здоров’я необхідними засобами захисту й обладнанням по боротьбі з COVID-19. У межах цієї співпраці в травні «Епіцентр» передав гуманітарний вантаж — 2 млн масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів — в усі обласні центри країни.

«Епіцентр К» також узяв кураторство над Хмельницькою областю. Представники компанії увійшли в оперативний штаб, створений при Хмельницькій ОДА, який уже надав допомогу 72 закладам охорони здоров’я та 5 соціально-інституційним закладам догляду за вразливими категоріями населення Хмельниччини — майже 300 тис. одиниць засобів індивідуального захисту та 176 одиниць медичного обладнання та устаткування.

— Відтепер у лікарнях області є сучасні монітори пацієнта, які виводять на екран усі життєві показники хворого, інфузійні насоси, які автоматично дозовано вводять препарати, сучасні стерилізатори та автоклави для якісної дезінфекції медичного устаткування, мобільні палатні рентген-апарати та кисневі концентратори, які допомагають «роздихати» легені хворого, дезінфікуючі рамки та запас засобів індивідуального захисту, — розповідає Уляна Ткаченко, депутат Хмельницької обласної ради та член Оперативного штабу.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Шепетівська та інші лікарні Хмельниччини отримали нові апарати ШВЛ виробництва США»

  1. Oleksandr Petrovskiy коментує:

    Ну да за час карантину заробили на пів Китаю можна і щось кашлянути на пресу


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ 12-річного хлопчика з Шепетівщини стався рецидив: потрібна допомога
За призначенням пільг і допомог та перахунком пенсій можна буде звернутися до ЦНАПу
Суд призначив покарання жінці, яка вдарила лікаря Шепетівської ЦРЛ
У Шепетівському районі в багні застрягла швидка допомога
У Славуті відкрили оновлене інфекційне відділення
У тергромадах Шепетівського району полісмени допомогли сім’ям, що опинилися у складних обставинах

Читайте у цій рубриціПерший тиждень весни в Хмельницькій області очікується прохолодним
На Хмельниччині стартував перший етап соціального проєкту «#школа без булінгу»
На території військового закладу силовики знешкодили «злочинців»
Греко-Католицька Церква надала в безкоштовне користування кисневі концентратори: один із них — Шепетівці
На Хмельниччині селяни організували рекордний потяг із 45 санчат
У Хмельницькій області перевірять, чи ефективно використовується комунальне майно