Шепетівська та інші лікарні Хмельниччини отримали нові апарати ШВЛ виробництва США

Апарати штучної вентиляції легень експертного класу від компанії «Епіцентр» отримали 6 лікарень Хмельницької області. Соціально-відповідальний бізнес передав 7 апаратів штучної вентиляції легенів до лікарень області. Зокрема, обладнання допоможе рятувати життя пацієнтів у Городоцькій, Дунаєвецькій, Славутській, Чемеровецькій, Шепетівській центральних районних лікарнях та Хмельницькій інфекційній лікарні (2 апарати ШВЛ).

— Апарати ШВЛ є ключовим елементом у лікуванні пацієнтів із коронавірусом, що мають важкі ускладнення дихальної системи та потребують шпиталізації. Компанія «Епіцентр» докладає всіх зусиль, щоби допомогти медикам протистояти COVID-19. Ми взяли на себе зобов’язання забезпечити лікарні України сучасним обладнанням та сьогодні передаємо першу партію апаратів ШВЛ Oricare V8600 (США) до медичних закладів Хмельниччини, — зазначив заступник генерального директора компанії «Епіцентр К» Вадим Лозовий.

— Зав­дя­ки цьому об­ладнан­ню ми змо­же­мо пок­ра­щи­ти рі­вень ме­дич­ної до­по­мо­ги, яка на­да­єть­ся па­ці­єн­там не тіль­ки з ус­клад­нення­ми че­рез ко­ро­на­ві­рус, але й тим, хто пот­ре­бує ре­ані­ма­цій­них за­хо­дів че­рез ін­ші тяж­кі ста­ни. Ці апа­ра­ти ШВЛ бу­дуть ви­ко­рис­то­ву­ва­ти­ся уп­ро­довж ба­гатьох ро­ків для то­го, що­би ря­ту­ва­ти жит­тя на­ших па­ці­єн­тів та по­лег­шу­ва­ти ро­бо­ту лі­ка­рів, — го­во­рить го­ло­ва Хмель­ницької об­ласної дер­жавної ад­мі­ніс­тра­ції Дмит­ро Га­бі­нет.

Самі медики характеризують апарати Oricare V8600 як реанімаційне обладнання експертного класу, яке слугуватиме лікарням для порятунку дорослих та маленьких пацієнтів. Він компактний та мобільний, з потужним акумулятором та не потребує наявності компресора, що робить його легким у переміщенні та дає змогу ефективно працювати у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії.

З початку розповсюдження коронавірусної інфекції в Україні компанія «Епіцентр» відгукнулася на ініціативу Президента України Володимира Зеленського щодо забезпечення закладів охорони здоров’я необхідними засобами захисту й обладнанням по боротьбі з COVID-19. У межах цієї співпраці в травні «Епіцентр» передав гуманітарний вантаж — 2 млн масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів — в усі обласні центри країни.

«Епіцентр К» також узяв кураторство над Хмельницькою областю. Представники компанії увійшли в оперативний штаб, створений при Хмельницькій ОДА, який уже надав допомогу 72 закладам охорони здоров’я та 5 соціально-інституційним закладам догляду за вразливими категоріями населення Хмельниччини — майже 300 тис. одиниць засобів індивідуального захисту та 176 одиниць медичного обладнання та устаткування.

— Відтепер у лікарнях області є сучасні монітори пацієнта, які виводять на екран усі життєві показники хворого, інфузійні насоси, які автоматично дозовано вводять препарати, сучасні стерилізатори та автоклави для якісної дезінфекції медичного устаткування, мобільні палатні рентген-апарати та кисневі концентратори, які допомагають «роздихати» легені хворого, дезінфікуючі рамки та запас засобів індивідуального захисту, — розповідає Уляна Ткаченко, депутат Хмельницької обласної ради та член Оперативного штабу.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Шепетівська та інші лікарні Хмельниччини отримали нові апарати ШВЛ виробництва США»

  1. Oleksandr Petrovskiy коментує:

    Ну да за час карантину заробили на пів Китаю можна і щось кашлянути на пресу


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці