Шестеро працівників Хмельницької АЕС отримали квартири

Сьогодні, 26 червня, спільним рішенням адміністрації та профкому шістьом працівникам Хмельницької АЕС вручено ключі від однокімнатних квартир з вторинного ринку житла.

Персонал ХАЕС давно не переживав такої хвилюючої миті, адже за останній період житла не виділяли. Дехто з працівників, що нині отримали квартири, вже 20 років стояв у черзі на житло. Троє з цих осіб проживали у тісних кімнатах гуртожитків.

— Стала в чергу в 1993 році. І от дочекалася такої радісної звістки. Цьогоріч я вже йду на заслужений відпочинок — на пенсію. Ось такий мені вийшов подарунок, — розповіла Раїса Шкамбарна, дезактиваторник ЦДПРВ ВП ХАЕС.

Рідні жінки до останнього не знали про житло, бо вона це тримала у таємниці. Розповіла про це, коли дізналася адресу, де розташована квартира.

Під час вручення ключів генеральний директор ХАЕС Андрій Козюра привітав свій персонал зі знаковою подією у їхньому житті:

— Приємно вас привітати, особливо напередодні державного свята Дня Конституції України. Бажаю, аби ці квартири стали для вас та ваших сімей затишним гніздом, щоб ви комфортно та щасливо там проживали.

У кожного з цих шести атомників власна життєва історія, але 26 червня 2020 року — день вручення ключів від помешкання, — вони запам’ятають надовго.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці