На Хмельниччині чоловік 7 років їздив на тракторі з підробленим посвідченням, аж доки не зупинила поліція

Віньковецький районний суд задовольнив клопотання обвинуваченого у використанні завідомо підробленого документу (частина 4 статті 358 Кримінального кодексу України) про звільнення його від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям. Про це йдеться на сайті Хмельницького апеляційного суду.

Суд зауважує, що відповідно до статті 45 КК України особа, яка вперше вчинила злочин невеликої тяжкості або необережний злочин середньої тяжкості, крім корупційних злочинів, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона після вчинення злочину щиро покаялася, активно сприяла розкриттю злочину і повністю відшкодувала завдані нею збитки або усунула заподіяну шкоду.

«(Обвинувачений) раніше не судимий, вперше вчинив злочин невеликої тяжкості, кається та сприяв розкриттю злочину, про що зазначено в обвинувальному акті. Він представив квитанцію про відшкодування витрат за проведену експертизу у справі в розмірі 785,05 грн. Підстав, які б перешкоджали звільненню від кримінальної відповідальності, судом не встановлено», — зазначено в ухвалі суду.

Згідно з обвинувальним актом, 29-річний житель Новоушицького району 7 років тому в Житомирі купив підроблене посвідчення тракториста-машиніста. 26 січня 2020 року в смт Нова Ушиця трактор, за кермом якого був обвинувачений, зупинили патрульні. І на вимогу пред’явити документи, він подав фальшиве посвідчення тракториста.

Ухвала ще не набрала законної сили і може бути оскаржена до апеляційного суду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці