У Славуті кипить ремонт у навчальних закладах

Незважаючи на те, що через карантин навчання учнів проходило дистанційно, це не стало приводом для педагогічних колективів розслабитися, а навпаки, користуючись відсутністю у закладах дітей, освітяни активно облаштували території та проводять поточні ремонтні роботи, у тому числі, сантехнічні.

Якість будь-якого ремонту залежить від кваліфікації та досвіту майстрів, що його виконують. А знайти таких — буває задача не з легких. Але завдяки сервісу виклику сантехніка додому у Хмельницькому, до ваших послуг досвідченні фахівці з необхідним спецобладнанням. Також, вам не потрібно буде турбуватися про матеріали, а всі розцінки обумовлюються до початку робіт і вже не змінюються в процесі. На всі послуги надається гарантія 1 рік.

Як повідомила пресслужба Славутської міської ради, 3 червня міський голова Василь Сидор, як мовиться, побачив на власні очі підготовку закладів загальної освіти до нового навчального року. Очільник ОТГ разом із начальником управління освіти Ельмірою Перепелицею відвідали ЗОШ № 4, ЗОШ № 6 та НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх».

Так, у ЗОШ № 6 проводять ремонт коридору приміщення початкової школи; активно «кипить» робота у ЗОШ № 4. У НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх», який є пунктом проведення ЗНО, проводить облаштування плиткою частини коридорів 2-го та 3-го поверхів.

Для ЗОШ № 4, ЗОШ № 6 та НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх» закупили сучасні мультиборди. Таке багатофункціональне обладнання придбали також для ЗОШ № 1 та НВК «ДНЗ-ЗНЗ І ст., гімназія».

— Великий обсяг робіт нам вдалося виконати у попередні роки — капітально відремонтувати харчоблоки, закупити сучасне кухонне обладнання, провести заміну дверей і вікон. Наразі у пріоритеті — забезпечити необхідні умови для навчання дітей початкової школи у всіх закладах загальної освіти нашого міста. Крім того, у комплексі плануємо ремонти дахів освітніх закладів, їх утеплення тощо», — наголошує міський голова Василь Сидор.

Нагадаємо, Мі­ніс­терс­тво ос­ві­ти і на­уки зат­верди­ло онов­ле­ний гра­фік про­ве­ден­ня зов­нішнього не­за­леж­но­го оці­ню­ван­ня у 2020 ро­ці.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «У Славуті кипить ремонт у навчальних закладах»

  1. А в Шепетівці????


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці