В період карантину на Хмельниччині суттєво знизився рівень злочинності

Як змінилась криміногенна ситуація на Хмельниччині в умовах карантину і які додаткові обов’язки у зв’язку з пандемією лягли на плечі поліцейських — про це розповів начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Анатолій Щадило.

Анатолію Антоновичу, як змінилась криміногенна ситуація в області з впровадженням карантину?

— Порівнюючи дані про реєстрацію кримінальних правопорушень за останні три тижні ми відслідкували тенденцію до зменшення кількості кримінальних правопорушень. Найбільш відчутно рівень злочинності знизився з моменту переходу поліції на посилений варіант несення служби. Так, починаючи з 17 березня, злочинність знизилась на 23 %. Майже удвічі зменшилась кількість крадіжок.

Скільки в області вже складено адміністративних протоколів за порушення правил карантину? Які саме це порушення?

— З моменту вступу в дію змін до законодавства щодо запровадження відповідальності за порушення правил карантину людей працівники поліції склали (станом на 31.03) 41 адміністративний протокол за статтею 44–3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. З них 4 — за порушення громадянами правил самоізоляції. Нагадаю, що відповідно до санкції цієї статті передбачена відповідальність у вигляді штрафу. Для громадян розмір штрафу може становити від 17 до 34 тисяч гривень.

Яким чином поліція взаємодіє з медиками та іншими службами щодо забезпечення дотримання правил карантину?

— У нас налагоджена тісна взаємодія з лікарями, рятувальниками, нацгвардійцями, прикордонниками. Поліцейські спільно з медиками і рятувальниками несуть службу на контрольно-пропускних пунктах, яких сьогодні в області є 16. Від лікарів ми щодня отримуємо списки хворих, контактних осіб та осіб, які прибувають з-за кордону, щоб мати змогу контролювати дотримання ними режиму самоізоляції. Спільно з прикордонниками працюємо над встановленням осіб, які перетнули державний кордон не у складі організованих груп, а в індивідуальному порядку, щоб попередити їх про дотримання умов самоізоляції.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «В період карантину на Хмельниччині суттєво знизився рівень злочинності»

  1. Олег Нечипорук коментує:

    ОЗНАЧАЄ, ЩО РІВЕНЬ ЗЛОЧИННОСТ КОНТРОЛЮЄ КАРАНТИН,А НЕ ПОЛІЦІЯ?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці