У Хмельницькій області виправну колонію «кинули» на 400 тисяч гривень

На Хмельниччині прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом службової недбалості в діяльності виправної колонії.

Як повідомила прес-служба прокуратури Хмельницької області, встановлено, що між установою виконання покарань та товариством виникли договірні відносини, відповідно до яких суб’єкт господарювання зобов’язався надати колонії майже 67 тонн щебеню.

Згодом товариство відмовилось передавати товар, який був залишений виправною колонією на території підприємства на відповідальне зберігання, а тому кілька років установа домагалась повернення майна у судовому порядку. Зрештою рішенням суду відповідача зобов’язано повернути позивачу спірний щебінь вартістю майже 400 тис. грн.

Вказане рішення суду тривалий час перебувало на примусовому виконанні в органах державної виконавчої служби, однак, як встановлено під час перевірки, виконавче провадження було закрито державним виконавцем у зв’язку із відмовою колонії залишити за собою нереалізоване майно боржника.

Таким чином, внаслідок невжиття виправною колонією необхідних заходів щодо збереження, витребування майна чи перевірки стану його зберігання, вказані матеріальні цінності так і не повернуті, а юридична можливість їх повернення втрачена.

— За вказаним фактом прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість), матеріали якого для організації проведення досудового розслідування направлено до територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Хмельницькому, — повідомив заступник керівника Хмельницької місцевої прокуратури Віталій Довгань.

Нагадаємо, працівник Шепетівської виправної колонії попався з наркотиками та спиртом.

Поділитися посиланням1 коментар до статті «У Хмельницькій області виправну колонію «кинули» на 400 тисяч гривень»

  1. ДЕРЖАВНИЙ заклад став юридичною особою * підприємцем?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці