Про інвестиційну привабливість Славути дізналися у Франції

Міський голова Славути, голова Хмельницького РВ АМУ Василь Сидор на запрошення Асоціації міст України взяв участь у робочому семінарі Східного партнерства, який проходив в місті Орлеан (Франція). Про це повідомила прес-служба Славутського МВК.

Захід організовується в рамках спільної угоди між Асоціацією міст України, Французькою асоціацією органів місцевого самоврядування та Асоціацією міст Польщі. Головна мета — сприяння зустрічам та обміну передовими практиками між французькими, польськими та українськими органами місцевої влади, покращення відносин між місцевими і регіональними органами влади цих країн.

Зустріч організовується за підтримки Міністерства закордонних справ Франції та Європейської Комісії в рамках Стратегічного партнерства, підписаного з проектом ради Європейських муніципалітетів та регіонів «ПЛАТФОРМА».

Участь у таких заходах — це не лише здобуття цінного досвіду, але й популяризація своєї територіальної громади на міжнародному рівні. Так, у своєму виступі Василь Сидор презентував високі інвестиційні можливості Славути та вигідні умови для інвесторів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


5 коментарів до статті «Про інвестиційну привабливість Славути дізналися у Франції»

 1. А коли були інвестиційна привабливість Шепетівки?

 2. Школу, яку хочуть побудувати поляки, і то не можуть дати згоду на землю. Скажіть, Ви свою хату на орендованій землі побудуєте? Хочуть прийняти закон про продаж землі сотнями гектарів, а тут пару соток для своїх дітей не хочуть продати.

 3. Виктор Гунько коментує:

  молодець не то шо наш мер

  • Крузенштерн І.Ф. коментує:

   Зате наш мер камінця посеред тротуару на честь Петлюри поставив, за вбивство якого суд у тій же Франції людину навіть виправдав. На минулому тижні у нас трактори вулиці від снігу чистили ( навіть відео засняв), так той що очолює місто то виборів готується. Де воно разом із Одудом на нашу голову взялося?

 4. Тамара Петрук коментує:

  Наш мер тимчасо в ий. Він себе так рахує з перших днів роботи.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці