Комунальники вивозили сміття Полонського ЦРЛ за завищеними тарифами

Майже рік КП «Благоустрій» Полонської міської ради обслуговував КНП «Полонська центральна районна лікарня ім. Н. С. Говорун» як споживачів госпрозрахункової сфери.

Розглянувши заяву КНП «Полонська центральна районна лікарня ім. Н. С. Говорун» Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України встановило, що КП «Благоустрій» Полонської міської ради неправомірно перевело лікарню зі споживачів «бюджетної сфери» до категорії «споживачів госпрозрахункової сфери», застосувавши відповідно вищий тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів. Про це йдеться на сайті Хмельницького тервідділення АМКУ.

Між КНП «Полонська центральна районна лікарня ім. Н. С. Говорун» та КП «Благоустрій» у 2019 році було укладено договір про надання послуг з вивезення побутових відходів за тарифом як для споживачів госпрозрахункової сфери.

Зміну тарифу КП «Благоустрій» пояснило зміною організаційно-правової форми лікарні із комунальної установи на комунальне некомерційне підприємство.

За отриманою інформацією, КНП «Полонська центральна районна лікарня ім. Н. С. Говорун» має усі необхідні та достатні ознаки для того, щоб на законних підставах бути віднесеною до категорії споживачів «споживачі бюджетної сфери» із застосуванням відповідного тарифу.

Антимонопольний комітет рекомендувало КП «Благоустрій» Полонської міської ради припинити дії, які містять ознаки зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці