У Нетішині внук обікрав власну бабусю

Відповідно до вироку Нетішинського міського суду, у квітні цього року молодий чоловік прийшов до своєї бабусі, котра після важкої хвороби перебувала у безпорадному стані та, впевнившись, що його ніхто не бачить, виніс з квартири мультиварку, яку його знайомий здав у ломбард за 250 гривень. Повідомляє сайт Хмельницького апеляційного суду.

У травні таким же чином із бабусиної квартири в ломбарді опинився мобільний телефон. За нього молоді люди отримали 400 гривень. За викраденими речами схаменулася тітка обвинуваченого, коли приїхала до матері. Юнак їй пояснив, що заніс їх у ломбард, тоді родичка написала заяву в поліцію. З’ясувалося, що мультиварка і телефон належали їй.

«Визнати винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 185, ч. 2 ст. 185 КК України та призначити покарання: за ч. 1 ст. 185 КК України у виді позбавлення волі строком на 1 рік; за ч. 2 ст. 185 КК України у виді позбавлення волі строком на 2 роки. На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначити остаточне покарання у виді позбавлення волі строком на 2 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити від відбування основного покарання з випробуванням строком на 1 рік», — такий вирок виніс Нетішинський міський суд 19-річному нетішинцю.

В суді обвинувачений вину визнав, просив суворо не карати. Тітка не прийшла, та письмово написала, що претензій до племінника не має.

«Аналізуючи досліджені в судовому засіданні докази, в їх сукупності, суд прийшов до висновку про доведеність винуватості обвинуваченого у таємному викраденні чужого майна (крадіжці), та у таємному викрадені чужого майна(крадіжці), вчиненого повторно, тобто кваліфікація його діянь за ч. 1 ст. 185, ч. 2 ст. 185 КК України правильною», — ідеться у вироку, який ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «У Нетішині внук обікрав власну бабусю»

  1. Svetlana Simagina коментує:

    Как низко может упасть человек!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці