На Хмельниччині цьогоріч зареєстровано понад 900 іноземних засновників із 76 країн світу

На Хмельниччині цьогоріч зареєстровано понад 900 іноземних засновників із 76 країн світу

В Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) по Хмельницькій області станом на 1 жовтня на обліку перебувало 29,7 тис. юридичних осіб та 1,5 тис. відокремлених підрозділів без статусу юридичної особи.

Найбільша кількість юридичних осіб розташована у містах Хмельницькому (40 % від загальної кількості), Кам’янці-Подільському (7 %) та Хмельницькому районі (6 %). У цих регіонах і рівень насиченості суб’єктами в 2 розрахунку на 1000 осіб наявного населення значно перевищує середній рівень по області (24 юридичні особи).

Найпоширенішими організаційними формами суб’єктів економіки залишаються товариства з обмеженою відповідальністю — 7,9 тис. (26 % в загальній сукупності юридичних осіб), приватні підприємства — 5,6 тис. (19 %), органи влади, організації (установи, заклади) — 3,9 тис. (13 %).

У створенні суб’єктів господарської діяльності області брали участь 923 іноземні засновники із 76 країн світу. Найбільша кількість підприємств створена за участю іноземних засновників Польщі — 11 %, Туреччини — 8 % та Кіпру — 7 %.

За січень–вересень 2019 року в ЄДРПОУ області взято на облік 822 юридичні особи (3 % від загальної їх кількості). Найбільша кількість суб’єктів створена традиційно у Хмельницькому (57 % від усіх заснованих), за видами економічної діяльності — у сфері надання інших видів послуг (15 %), сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (14 %), галузі сільського, лісового та рибного господарства (13 %), а також у сфері оптової та роздрібної торгівлі (12 %). Із створених за цей період юридичних осіб 45 % становили господарські товариства, 21 % — об’єднання громадян, 9 % — приватні підприємства.

Разом із тим, у січні–вересні знято з обліку в ЄДРПОУ 490 юридичних осіб, з них найбільше — у Хмельницькому (половина від загальної кількості ліквідованих). Серед ліквідованих 42 % становили підприємства та господарські товариства.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧоловіка, який вчинив смертельне ДТП у Хмельницькому, та переховувався від суду, полісмени затримали на Дніпропетровщині
Представник Уряду відвідав сільськогосподарські підприємства у Коськові та Михайлючці
Укрзалізниця призначила потяги до 8 березня: кілька з них курсувати­муть через Шепетівку та Хмельницький
На Хмельниччині працівниця банку привласнювала гроші з депозитних рахунків клієнтів
Олександр Симчишин змінив на посаді голови Хмельницького регіонального відділення АМУ Василя Сидора
Рецидивіста, який вкрав сумку з 17 тисячами гривень, виявили в обласному центрі на овочевому ринку

Читайте у цій рубриціЧоловіка, який вчинив смертельне ДТП у Хмельницькому, та переховувався від суду, полісмени затримали на Дніпропетровщині
На Хмельниччині розшукують школярку
Важливо для жителів Хмельниччини: в ОДА просять утриматися від поїздок на Прикарпаття
Перший тиждень весни в Хмельницькій області очікується прохолодним
На Хмельниччині стартував перший етап соціального проєкту «#школа без булінгу»
На території військового закладу силовики знешкодили «злочинців»