У Шепетівці заробітна плата серед найвищих в області

У Шепетівці заробітна плата серед найвищих в області

На спільному засіданні робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яка нещодавно засідала у Хмельницькцій ОДА, йшлося про розмір заробітних плат.

Зокрема, директорка Департаменту соціального захисту Світлана Лукомська зупинилася на питанні рівня середньомісячої заробітної плати в області. Про це йдеться на сайті ОДА.

— З одного боку є позитивна тенденція, адже у порівняні у аналогічним періодом минулого року спостерігається відчутне її зростання, однак область все ще відстає від загальноукраїнських показників. За статистичними даними середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника у II кварталі поточного року по області становила 8527 грн, що на 17,0 % більше у порівнянні з відповідним періодом 2018 року, — зазначила посадовиця.

Найбільш суттєве підвищення рівня оплати праці спостерігалось у працівників таких видів економічної діяльності, як будівництво — на 39,1 %, хоча в порівнянні із загальноукраїнськими показниками заробітна плата залишається низькою, 7097 грн, операції з нерухомим майном — на 32,2 %о, 7313 грн; діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування — на 31,7 %, 6540 грн, фінансова та страхова діяльність — на 29,0 %, 13541 гривня.

Водночас, найменш оплачуваними в області залишаються працівники, зайняті на підприємствах з тимчасового розміщування й організації харчування, заробітна плата яких у II кварталі поточного року становила 4521 грн або 53,0 % середнього рівня по економіці області; мистецтва, спорту, розваг та відпочинку — 6152 грн (72,2 %), охорони здоров ‘я та надання соціальної допомоги — 6384 грн (74,9 %).

Серед районів та міст обласного значення найвищий рівень оплати праці у II кварталі 2019 року був у місті Нетішин (15758 грн), Старокостянтинівському районі (11202 грн.), містах Славута (9592 грн.) та Шепетівка (9006 гривень).

Низькими за рівнем заробітної плати були показники у Білогірському (7108 грн або 83,3 % до обласного показника), Дунаєвецькому районі (з/п у II кварталі складала 7166 грн — 84,0 %), Ярмолинецькому — з/п у II кварталі складала 7176 грн — 84,2 %), Новоушицькому районі (7297 грн — 85,6 %) та Старосинявському — 7527 грн (88,3 %).

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


29 коментарів до статті «У Шепетівці заробітна плата серед найвищих в області»

 1. Елена Солнечная коментує:

  У це можуть повірити лише ті, хто не мешкає у Шепетівці) Цікаво де у нас ця “найвища заробітна плата”, якщо в місті нічого не працює?! Чи порахували мерію і продавців на суботньому базарі? Як анекдот честне слово: якщо я їм м’ясо, а сусід – капусту, то виходить, що разом ми їмо голубці)))) У Славуті та Нетішині – вірю, а тут – це байки)

 2. Надія Яців коментує:

  Мені теж цікаво, звідки беруться такі цифри? Навколо усі безробітні. А високо оплачувану роботу не знайдеш. Як ,, сиділи,, на мінімумі, так і ,, сидимо,,. Зарплати вистачає на комуналку і ледь, ледь на продукти. А одяг, потреби дітей?

  • Eugene Freilikhman коментує:

   Яка комуналка? Хіба якщо мінімальна зарплата, то субсидія не покриває кумуналку? Якщо комунальні платежі перевищують 15% доходу – надається субсидія. Хіба ні?

  • Надія Яців коментує:

   Eugene Freilikhman Щоб отримати субсидію потрібно щоб всі хто приписаний офіційно були влаштовані на роботі.

  • Eugene Freilikhman коментує:

   Це так. Але це вже інша історія. В статистиці враховують тільки офіційно працюючих.

  • Надія Яців коментує:

   Eugene Freilikhman Зрозуміло

  • Тамара Тюрина коментує:

   Надія Яців і спробуй її ще в Шепетівці знайти ту офіційну роботу.

 3. Інна Фоміна коментує:

  Розсмішили всіх шепетівчан…

 4. Андрій Давидюк коментує:

  Статистика – то є найбільша брехня в нашій країні!!!

 5. Анжела Манийчук коментує:

  Это что , шутка ?

 6. Ілона Ковальчук коментує:

  Така З/П у керуючих посадовців і то у деяких….

 7. Люди навчились виживати за рахунок маленького городу, а мінімалку получать і віддадуть за комунальні послуги. От вам і найвища зарплата на Хмельниччині. Цікаво де взялися такі висновки поо зарплату?

 8. Вікторія Савюк коментує:

  Разве что на бумаге

 9. Natalia Davidchuk коментує:

  Не смішіть(

 10. Вова Козачук коментує:

  Ой бля, зараз заплачу від сміху,де такі зарплати є?? Ви що там обще вже? Брєєєєдддд

 11. Людмила Людмила коментує:

  😆😆🤔

 12. Eugene Freilikhman коментує:

  Так, статистика – це така річ, що для її розуміння потрібно знати, яким чином це все рахується. Коли мова йде про середнє значення, то наприклад, якщо п’ятеро людей отримають такі зарплати: 4000, 4000, 4000, 10000, 40000 – середня буде 12400. Тобто, всі знають яка мінімальна, але не всі знають яка максимальна і скільки людей отримують цю максимальну. Ну і ще для приклада: ось посилання на сайт вакансій (вибірка по Шепетівці, більше 7000 грн)
  https://ua.jooble.org/%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0/%D0%A8%D0%B5%D0%BF%D0%B5%D1%82%D1%96%D0%B2%D0%BA%D0%B0%2C-%D0%A5%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%BE%D0%B1%D0%BB.?salary=7000
  Часто люблять приводити, як приклад, зарплати вчителів. Так от, серед моїх знайомих вчителів немає таких, зарплата яких менша за 7000 грн. А якщо вчитель зі стажем і ще категорію вищу має, то і зарплата може перевищити 10000 грн. Поправте мене, якщо помиляюся.

  • Елена Солнечная коментує:

   Я завжди кажу: виставляючи інформацію знайте, що завжди знайдеться людина, яка її перевірить. Так от. Не полінувалась я пройтись за посиланням, яке ви розмістили і от, що я побачила. Оголошення має геомітку Шепетівка (тобто в Шепетівці його розмістили), але робота із з/п на яку ви посилаєтесь у Києві, у Рівному. Тоді виникає запитання: це по вашому робота у Шепетівці та Шепетівська зарплата? Якщо ви дійсно так вважаєте, то за вашими міркуваннями виходить, що якщо я завезу банани в Антарктиду, то можна стверджувати, що банани ростуть в Антарктиді.
   P.S Скріни оголошень скинути?

 13. В народі кажуть,, висмоктала з пальця інформацію” ,це як раз про редакцію День за днем

 14. Alla Blackwood коментує:

  Ви що курили чи нюхали коли це писали

 15. Valentyna Kolos коментує:

  Надя не дає нікому,а Галя всім підряд,а в середньому обидві вони бл&ді…😅

 16. Карслон коментує:

  А сколько получают эти быки, которые в открытую и нагло торгуют долларами на базаре? Ведь это финансовые диверсанты против Украины.

  Сколько там шепетовская налоговая составила протоколов, и взыскала штрафов за незаконные валютные операции? А ни…уя!

  Вот пусть там поработают с валютчиками. Это вам не декларации у выживающих и нищих людей проверять!

  Кстати, а почём в Шепетовке можно купить начальника налоговой инспекции? Может я куплю его. И поставлю на базаре тоже доллары продавать.

  Любезный, почём продаётесь?…

 17. Obivan Kanobi коментує:

  Це точно

 18. В коментує:

  Сергей Евакуатор, у них просто таки шалена довіра до ОФІЦІЙНИХ публікацій. Це вже багато разів приводило до ось таких, як тут, непорозумінь))

 19. Лілія Габінет коментує:

  Нехай уточнять у кого.Придурки.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоВ одній з громад Шепетівського району художники відновлюють 80-метрове панно
Славутська лікарня отри­мала від Уряду Японії діагностичну систему експертного класу
Два десятки підприємств Хмельниччини боргують 19,5 млн грн своїм робітникам
В одній з громад Шепетівського району на вивезення сміття витрачають майже 5 млн гривень
У Старому Кривині розгорівся скандал навколо старого кладовища
На славутському пляжі встановили декоративний фонтанчик

Читайте у цій рубриціДва десятки підприємств Хмельниччини боргують 19,5 млн грн своїм робітникам
Комерційні площі Хмельницького вокзалу Укрзалізниця виставить на «Prozorro.Продажі»
Лісівники Хмельниччини першими в галузі впро­ваджують міжнародний стандарт PEFC
На Хмельниччині найбільше вакансій у легкій промисловості
Майже 63% вакансій наданих в службу зайнятості — робітничі професії
Чи дотримуються на Хмельниччині права людини