Під час навчань авіатори-пожежники діяли чітко, не підвела їх і техніка

За планом підсумкової перевірки пожежно-рятувальних підрозділів, вогнеборці-авіатори Старокостянтинівської бригади тактичної авіації імені Петра Франка Повітряних Сил Збройних Сил України складали іспит на готовність до виконання завдань за призначенням. Про це повідомила прес-служба Хмельницької ОДА.

У відповідності до «Стандарту підготовки пожежних підрозділів» перевірялись та оцінювались: організація пожежної безпеки, тактико-спеціальна, пожежно-технічна, пожежно-профілактична та пожежно-стройова підготовки. Основне тут — теоретичні знання та практичні навички військових вогнеборців.

Особовий склад підрозділу при одяганні бойового одягу і спорядження та виїзді по тривозі до місця гасіння «навчальної» пожежі перевищив встановлені нормативи. Особовий склад діяв чітко та злагоджено, не підвела й вогнеборців спеціальна автомобільна техніка.

— Успішні дії старокостянтинівських пожежних — це результат цілеспрямованої, системної та копіткої підготовки відповідно до зазначених Стандартів протягом навчального року, — підкреслив начальник служби пожежної безпеки Західного територіального відділу пожежної безпеки підполковник Вадим Дурдас. — Особовий склад має великий практичний успішний досвід спільної роботи і з підрозділом місцевої ДСНС по гасінню пожеж, — зазначив офіцер.

Варто зазначити, що представники підрозділу у серпні цього року відвідали авіаційну базу НАТО у місті Рамштайн у Німеччині, де брали участь у спільних практичних навчаннях із американськими, литовськими та румунськими колегами. Неоцінений досвід набутий за кордоном допомагає пожежним бригади тактичної авіації імені Петра Франка успішно виконувати свої професійні обов’язки і на військовому аеродромі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці