Шепетівська прокуратура вимагає збільшити орендну плату в 4 рази

Прокуратура вимагає збільшення розміру орендної плати за використання землі водного фонду в Полонському районі. Про це повідомила прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Органи прокуратури, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, продовжують роботу щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення законності у сфері земельних відносин.

Так, Шепетівською місцевою прокуратурою виявлено факти суттєвого заниження розміру орендних платежів за використання землі водного фонду.

Встановлено, що на підставі рішення райдержадміністрації у 2006 році для рибогосподарських потреб у користування громадянина передано 52 га землі, розташованої у Полонському районі.

За її використання землекористувач сплачує до бюджету орендну плату в сумі 20 тис грн в рік.

Водночас, у зв’язку із змінами у законодавстві, а також збільшенням вартості цієї землі, розмір плати за землю підлягає перегляду.

У зв’язку із цим місцевою прокуратурою до суду подано позовну заяву про внесення змін до договору оренди землі та збільшення орендної плати до 80 тис грн.

— Позов прокуратури перебуває на розгляді у Полонському районному суді, — зазначив виконувач обов’язків керівника Шепетівської місцевої прокуратури Олександр Базан.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці