На Хмельниччині екологи виявили неякісне пальне

29 липня цього року сектором ринкового нагляду Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області проведена перевірка характеристик продукції (автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива) однієї з автозаправок області.

Під час перевірки Інспекцією виявлені порушення вимог Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та Закону України «Про загальну безпечність нехарчової продукції».

— За результатами проведеного заходу, відносно керівника автозаправки винесено постанову про накладення штрафних санкцій на загальну суму 12 750 гривень. У разі невиконання порушником зазначеної постанови, сума штрафу стягується в судовому порядку, — йдеться на сайті Державної екологічної інспекції України.

Крім того, відповідно до статей 28–32 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та статті 12 Закону України «Про загальну безпечність нехарчової продукції», а також з метою усунення виявлених порушень, Інспекцією прийнято рішення про вжиття обмежувальних заходів та тимчасова заборона надання продукції на ринку.

Довідково: Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1069 «Про затвердження переліку видів продукції, щодо яких органи ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд» Державна екологічна інспекція України визначена органом державного ринкового нагляду щодо автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палив.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «На Хмельниччині екологи виявили неякісне пальне»

 1. Дмитрий Дмитрий коментує:

  Яка заправка? Де “бадяжат”? Чи це таємниця? 😉

  • Сергій коментує:

   Підтримую! Яка заправка?

   • День за днем коментує:

    Екологічна інспекція не зізнається. На своїй сторінці написали наступне: “На виконання ЗУ “Про ринковий нагляд”, у звязку з необхідністю закінчення процедурних питань по накладенню штрафних санкцій та обмеження реалізації нафтопродуктів, інформація до ЗМІ про субєкта господарювання буде надана після їх закінчення”.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці