Понад 1 мільярд 330 мільйонів гривень заборгували мешканці Хмельниччини за комунальні послуги

У лютому мешканці Хмельницької області сплатили за житлово-комунальні послуги 378,6 млн грн (64,8 % нарахованих за цей період сум), за постачання електричної енергії — 138,4 млн грн.

На кінець лютого заборгованість населення зі сплати за постачання природного газу становила 771,9 млн грн, за централізоване опалення та постачання гарячої води — 274,6 млн грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій — 70,3 млн грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення — 33,0 млн грн, за вивезення 2 побутових відходів — 8,3 млн грн, за постачання електричної енергії — 173,9 млн грн.

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт·год), на одного власника особового рахунку в лютому становили 2420,0 грн.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Понад 1 мільярд 330 мільйонів гривень заборгували мешканці Хмельниччини за комунальні послуги»

  1. Serhiy Ostrohrud коментує:

    Це не населення заборгувало, це ціни на природний газ виковиряні з носа, людям зовсім не потрібно платити хоч один місяць , зробити протест- не платить ніхто ні копійки, поки не буде справедливе відношення зарплати до комунальних послуг. Я в Канаді плачу 5% від заробітної плати, думайте…

  2. Elena Klichuk коментує:

    Почему ещё досих пор не решили вопрос по субсидии?Почему газ кантора и банк не могут договорится?Из за этого и долги.А люди не могут платить своими деньгами и государство дало на это деньги Так кто виноват ? Куда звонить чтоб наконец решили эту проблему?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці