Підрядника змусили гарантувати на 10 років якість ремонту, проведе­но­го за бюджетні кошти

За позовом Старокостянтинівської місцевої прокуратури підрядник взяв на себе зобов’язання упродовж 10 років гарантувати якість проведеного за бюджетні кошти ремонту. Адже в межах реалізації конституційної функції представництва інтересів держави в суді, Старокостянтинівською місцевою прокуратурою виявлено порушення під час оформлення договірних відносин щодо ремонту за бюджетні кошти приміщень міської ради.

Як повідомила прес-служба прокуратури, встановлено, що у серпні минулого року між виконавчим комітетом Старокостянтинівської міської ради та приватним підприємством укладено договір підряду, відповідно до якого суб’єкт господарювання взяв на себе зобов’язання виконати роботи з капітального ремонту приміщень на загальну суму 292 тис. грн.

Всупереч вимог законодавства до вказаного правочину не включено умов щодо гарантійного строку якості закінчених робіт.

Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовами про внесення змін до укладеного договору в частині встановлення гарантійного строку на предмет підряду.

Під час розгляду позову місцевої прокуратури Господарським судом Хмельницької області відповідачами внесено зміни до договору, відповідно до яких підрядник взяв на себе зобов’язання гарантувати належну якість та тривалість експлуатації об’єктів будівництва упродовж 10 років.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці