В Ізяславі 5 сиріт отримали власні квартири

В Ізяславі 5 сиріт отримали власні квартири

1 листопада голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий та голова Ізяславської районної державної адміністрації Борис Яцков в урочистій обстановці вручили новим власникам ключі від придбаних квартир. Про це повідомила Хмельницька ОДА.

— Коли є складна ситуація, важливо, щоб всі були разом і допомагали один одному. Завдяки єдності всіх людей доброї волі, ми сьогодні маємо дуже приємну мить — можемо вручити ключі від квартир, людям, які їх насправді потребують. Віднині ви маєте власну домівку, а отже маєте можливість планувати свій завтрашній день. Допомогти вам це наша спільна справа: це чітка позиція керівництва держави, області та району, депутатів місцевих рад різних рівнів, — зазначив голова Хмельницької ОДА.

В Ізяславі 5 сиріт отримали власні квартири

Загалом придбано дві однокімнатні квартири площею 37,5 м2 і 41,6 м2 для Вадима Смірнова та Івана Басюка, двокімнатну квартиру площею 43,4 м2 для молодої матусі Олени Співак та одну трикімнатну квартиру площею 41,5 м2 для Олексія та Дмитра Стецюків.

З огляду на те, якими темпами в країні зводяться новобудови (https://novobudovy.com/ru/novobudovy/novobudovy-ky), можна сподіватися, що така тенденція буде продовжена.

Для довідки

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» Хмельницькій області передбачено субвенцію по постанові Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 р. № 877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа» у сумі 14 млн 808 тис. грн.

На виконання п. 6 вищезазначеної постанови Кабінету Міністрів України, прийнято розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21.06.2018 № 529/2018-р про створення комісії з питань надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, як консультативно дорадчий орган, затверджено її склад та положення.

Станом на 01.11.2018 р. комісією з питань надання у 2018 році субвенції затверджено розподіл грошових коштів субвенції у сумі 11 млн. 577,7 тис. грн для придбання 24 житлових об’єктів для 29 дітей-сиріт, осіб з їх числа та 2 житлових приміщення для дитячих будинків сімейного типу.

Згідно з розподілом субвенції, затвердженого розпорядженнями голови обласної державної адміністрації від 09.08.2018 № 619/2018-р та від 19.09.2018 № 677/2018-р, на Ізяславський район виділено 1 млн.162,8 тис.грн. коштів субвенції для придбання 4 житлових обʼєктів для 5 дітей-сиріт.

На 2019 рік заплановано виділити області 18 млн грн. на придбання житла для дітей-сиріт. На квартирному обліку в області 157 дітей-сиріт від 18 до 23 років (для такої вікової категорії працює державний проект). 432 дитини-сироти та позбавлених батьківського піклування старші 23 років перебувають на квартирному обліку.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоВетеранка війни зі Славути через суд захищала право на приватизацію власного житла
В Ізяславі створили службу, яка прихистить жертв домашнього насильства
Ізяславчанин купив в Інтернеті дрова: позбувся грошей і залишився без тепла
На Шепетівщині чоловіки ножем та рушником катували бабусю, а мобілку спалили в печі
Як зробити ремонт у житловій квартирі без переїзду
Ізяславські школи отримали 24 ноутбуки

Читайте у цій рубриціНа Хмельниччині  незаконно вирізали деревини на суму понад 93 тисячі гривень
Чоловік платитиме аліменти на утримання повнолітньої доньки, поки та навчатиметься
Лісгосп на Хмельниччині заробив понад 17 млн грн на продукції з низькосортної деревини
Мешканці Хмельниччини найбільше дбають про здоров’я
На Хмельниччині 468 учасникам ЧАЕС перерахували пенсії
На Хмельниччині зросло поголів’я овець та кіз у 8 разів