Протестувальники у Хмельницькому нічого не добилися

Обдурені інвестори, які ще в 2007 році вклали свої кошти в будівництво багатоповерхівки на вулиці Інститутській, 6-Б у Хмельницькому, перекрили 30 жовтня рух поблизу Кам’янецького мосту.

— Ми ще в 2007 році вклали кошти в будівництво 3-під’їздного будинку компанією «Цивільжитлобуд», — розповідає одна із ошуканих забудовником учасниця протесту. — Здача планувалася на 2011 рік, вже на календарі листопад 2018, а нам забудовники навіть не відповідають.

Протестувальники разом із дітьми ходили по пішохідному переході взад-вперед.

— Нам що роботи далі? — додає інша учасниця, яка прийшла на акцію із дитячою коляскою. — Хтось винаймає квартиру, дехто тулиться, як ми, в одній квартирі по 6 чоловік.

Люди перекрили центральну вулицю, щоб до вирішення їхнього питання долучилася міська рада. Із мерії ніхто до протестувальників не вийшов.

Патрульні та регулювальники керували проїздом транспорту в об’їзд по прилеглій вулиці. Але за годину пікету рух тролейбусів повністю паралізований і вони вишикувалися у чергу на сотні метрів.

Інвестори чекали ці 11 років аж поки компанію не визнали банкрутом. Люди можуть і не побачити власних квартир, і не очікувати на повернення коштів.

— Ми втратили скільки на різниці на курсі доларах, — підраховує 55-річна жінка. — Є такі, що вклали в це будівництво 70 тисяч доларів! Якщо повернуть по сьогоднішньому курсу, що за ці гроші купиш.

В перші роки будівництва «Цивільжитлобуд» звів частину будинку. Деякі будматеріали вже стали не придатними через неналежне зберігання. БудШопінг: https://budshopping.com.ua/ua/metallicheskiy-blokhaus.

Звернулися до суду й будівельники, які працювали в компанії. Судяться із забудовником податкова служба через борг у 4.5 мільйони гривень, банки теж у числі ошуканих компанією.

«Цивільжитлобуд» визнаний банкрутом із статутним фондом у 0 гривень. Чомусь інвесторів це навіть не насторожило, коли вони вкладали кошти в фантомне житло.

— Ми вже по-різному міркували, — зазначає 47-річний Олег. — Інші забудовники вважають, що 3 під’їзди здаються в експлуатацію набагато швидше. Цілком ймовірно, що нашими квартирами забудовник розраховувався з кредиторами.

Інвестори вже тривалий термін намагаються додзвонитися до забудовника, але 3 телефони компанії не відповідають.

Інвестори розійшлися нічого не вирішивши.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці