Кількість постраждалих від отруєння в Нетішині зросла до 36

Державна установа «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомила, що до інфекційного відділення комунального закладу Нетішинської міської ради «Спеціалізована медико-санітарна частина м. Нетішина» госпіталізовано 31 особу, в т.ч. 26 дітей віком 3–6 років, та 4 працівників закладу (три вихователя та один помічник вихователя), а також 19-річний чоловік, який контактував з працівниками дошкільного закладу. Всі діти є вихованцями ДНЗ (ясла-садок комбінованого типу) № 6 «Райдуга» м. Нетішин Хмельницької області (групи: №№ 3,7,8,9,10,12).

А вже станом на 7 жовтня до лікарні з гострим кишковим отруєнням додатково госпіталізовано ще 12 осіб. Наразі на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні перебуває 36 хворих (29 дітей та 7 дорослих).

Як повідомлялося, діти віком від трьох до шести років з симптомами отруєння почали поступити до лікарень міста ще з вечора 3 жовтня. За фак­том ма­со­во­го от­ру­єн­ня ді­тей та до­рос­лих відкрито кримінальне провадження.

Основні клінічні прояви: підвищення температури до 38°–40° С, нудота, блювота, пронос, загальна слабкість, болі в животі (наявність симптомів гострої кишкової інфекції).

«Для встановлення джерела збудника інфекції, механізмів та шляхів передачі, а також для локалізації спалаху кишкових інфекцій фахівцями ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» проводиться епідеміологічне розслідування та комплекс протиепідемічних заходів. В приміщеннях дошкільного закладу проведена заключна дезінфекція. З метою виявлення носіїв проведено раптове обстеження 6 працівників харчоблоку, 11 вихователів та помічників вихователів груп та 1 працівника пральні на наявність збудників патогенного стафілококу та патогенних кишкових інфекцій Встановлено медичне спостереження за контактними дітьми та дорослими. З працівниками проведено бесіди щодо профілактики кишкових інфекцій» — йдеться в повідомленні лабораторного центру.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці