Полонський суд позбавив невістку право власності на свекрушин будинок

До Полонського районного суду звернулася жителька смт Понінки з позовом, в якому просила визнати екс-невістку такою, що втратила право на користування її будинком. Жінка запевнила, що відповідачка не живе у ньому, відколи розвелася з її сином — а це понад 9 років. Вважає, що за цей час колишня невістка втратила право на користування житлом, утім, добровільно знятися з реєстрації не хоче.

«Відповідно до ч. 2 ст. 405 ЦК України, член сім’ї власника житла втрачає право на користування цим житлом у разі відсутності члена сім’ї без поважних причин понад один рік, якщо інше не встановлено домовленістю між ним і власником житла або законом, — констатує Феміда і додає: оскільки реєстрація місця проживання відповідачки саме в цьому будинку створює для позивачки перешкоди у користуванні своїм житлом, тому, відповідно до ст. 391 ЦК України, її права як власника підлягають захисту».

Як повідомила прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області, Полонський райсуд визнав відповідачку такою, що втратила право на користування житловим приміщенням. Окрім цього, стягнув з неї на користь колишньої свекрухи понад 700 грн судового збору і 1 тис. грн, затрачених на правничу допомогу.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці