На Хмельниччині вилучили понад 2 км безгосподарського майна
У листопаді інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля викрили 61 порушення природоохоронного законодавства.
Зокрема мова йде про:
- 16 правопорушень за ст. 85 ч. 3 КУпАП;
- 4 правопорушення за ст. 85 ч. 4 КУпАП;
- 22 правопорушення за ст. 88–1 КУпАП.
«На порушників накладено штрафів на 1598 грн, а збитки, завдані рибному господарству, становлять 106216 грн. За цей період також було оформлено 18 актів на вилучення безгосподарського майна — це 50 сіток загальною довжиною 2403 м», — повідомляє Хмельницький рибоохоронний патруль.
Також під час здійснення рибоохоронних заходів проводилась інформаційно-роз’яснювальна роботу щодо дотримання громадянами Правил любительського і спортивного рибальства.
За порушення правил рибальства передбачається адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 34 до 680 грн із відшкодуванням завданих збитків. Кримінальна відповідальність настає за незаконне добування водних біоресурсів у разі завдання істотної шкоди. Санкція статті передбачає штраф від 17000–85000 грн, або обмеження, або позбавлення волі строком до трьох років із відшкодуванням завданих збитків.
Хмельницький рибоохоронний патруль закликає суворо дотримуватись встановлених норм законодавств. Повідомити про порушення можна за телефоном «гарячої лінії»: (068) 384-98-10.



























Залишити відповідь