Хмельницький ТЦК закликає не чекати повістки

Хмельницький ТЦК закликає не чекати повістки

Хмельницький обласний ТЦК та СП закликає громадян дотримуватись правил військового обліку та, не чекаючи повістки, самостійно прибути до територіального центру комплектування для оновлення своїх даних.

Чимало хмельничан і внутрішньо переміщених осіб порушують вимоги законодавства про військовий обов’язок та військову службу, тож у зв’язку з цим, військовослужбовцям ТЦК та СП доводиться проводити заходи з оповіщення і нагадувати.

  • Перш за все, що захист Вітчизни є конституційним обов’язком кожного громадянина.
  • Чоловікам віком від 18 до 60 років, на час дії воєнного стану потрібно постійно мати при собі документи, що посвідчують особу, а також військово-облікові документи та надавати їх для перевірки уповноваженим особам, зокрема військовослужбовцям ТЦК та СП.
  • Законодавством чітко не визначено, де саме має бути вручена повістка. Оповіщення може здійснюватися за місцем роботи, проживання, а також в громадських місцях у будь який час доби.
  • Отримання повістки не означає призову на службу. Насамперед, громадян викликають для уточнення військово-облікових даних.
  • Лише у разі, коли чоловік пройде медичну комісію та за всіма критеріями буде визнаний придатним, йому може бути вручена повістка на відправлення до навчальних підрозділів.
  • Мобілізованих, які не проходили військової служби, обов’язково направляють до навчальних центрів для відповідної військової підготовки.
  • Тим військовозобов’язаним, які мають право на відстрочку, необхідно прибути в ТЦК та СП з відповідними документами, підтвердити це та отримати витяг з протоколу.
  • Військовозобов’язані чоловіки, які прибули в Хмельницьку область для проживання з інших регіонів, повинні в семиденний термін звернутись до ТЦК та СП і стати на військовий облік.
  • За порушення правил військового обліку та ухилення від призову передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Ухилянтам під час мобілізації загрожує покарання терміном до 5 років позбавлення волі.

«В черговий раз наголошуємо, що всі військовозобов’язані повинні особисто уточнити в ТЦК та СП свої військово-облікові данні з метою занесення їх до Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних та призовників і отримання свого ідентифікаційного військового номера (ІВН). Це дасть змогу безперешкодно влаштовуватись на роботу та в подальшому отримати електронний військовий квиток», — зазначає служба зав’язків з громадськістю Хмельницького ОТЦК та СП.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоМедик із Шепетівки пліч-о-пліч із земляками рятує захисників на фронті
На Хмельниччині засудили нелюдів, які по-звірячому вбили сусіда
У Хмельницькому прооперували киянина, який отримав поранення на Донеччині
У громаду на Хмельниччині за час війни релокувалися 27 підприємств
На Хмельниччині патрульний поза службою, надав домедичну допомогу чоловікові з ознаками інсульту
На Хмельниччині горіло в гуртожитку

Читайте у цій рубриціУ Хмельницькому прооперували киянина, який отримав поранення на Донеччині
У громаду на Хмельниччині за час війни релокувалися 27 підприємств
На Хмельниччині патрульний поза службою, надав домедичну допомогу чоловікові з ознаками інсульту
На Хмельниччині горіло в гуртожитку
На Хмельниччині патрульні відібрали у чоловіка скляну ємність
Прості та дієві схеми використали шахраї на Хмельниччині
FacebookTelegramViberWhatsAppX