На підготовку захисних споруд в закладах освіти Хмельниччина витратила понад 70 мільйонів гривень

На підготовку захисних споруд в закладах освіти Хмельниччина витратила понад 70 мільйонів гривень

Пріоритетними напрямами у галузі освіти залишається забезпечення рівного доступу дітей до якісної освіти та створення безпечних та комфортних умов. На цьому наголосив перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін під час засідання колегії ОВА, обговорюючи питання про готовність закладів освіти Хмельницької області до 2023/2024 нав­чального року.

Як доповіла директор Департаменту освіти та науки ОВА Дарія Басюк, за результатами роботи обласної комісії щодо розгляду готовності закладів освіти до організації навчання та забезпечення безпеки учасників освітнього процесу 394 заклади дошкільної, 486 закладів загальної середньої, 23 заклади професійної (професійно-технічної) освіти, 18 закладів фахової передвищої, 11 закладів вищої освіти отримали дозвіл на організацію освітнього процесу в очному режимі, враховуючи місткість укриттів.

«На підготовку фонду захисних споруд до 2023/2024 навчального року закладами освіти області використано 70 млн 142 тис. 798 гривень коштів з усіх джерел фінансування», — повідомили в ОВА.

Також для забезпечення доступу до будівель маломобільних груп населення у 455 закладах загальної середньої освіти (83,6 %) облаштовано пандуси на входах до головної будівлі. 52 заклади (9,6 %) не потребують такого облаштування, адже мають доступ до будівель для маломобільних груп населення. 37 закладів загальної середньої освіти (6,8 %) потребують побудови пандусів на входах до головної будівлі. Окрім того, в закладах загальної середньої освіти області для маломобільних груп населення встановлено: 18 підйомників (6 зовнішніх і 12 внутрішніх); 7 ліфтів (1 зовнішній і 6 внутрішніх); 399 вхідних дверей до першого поверху закладів освіти, що відповідають вимогам ДБН; 66 універсальних кабін для користування дітей з інвалідністю у 43 закладах освіти.

На підготовку захисних споруд в закладах освіти Хмельниччина витратила понад 70 мільйонів гривень

«Крім того, у поточному році шляхом централізованої закупівлі придбано 28 шкільних автобусів для закладів освіти області, один з яких з місцями для маломобільних груп населення на загальну суму 83 млн 444 тис гривень. За інформацією територіальних громад у поточному році для підвезення учнів до закладів загальної середньої освіти та у зворотному напрямку є потреба в придбанні 149 шкільних автобусів», — йшлося під час засідання.

Підсумовуючи дане питання, Сергій Тюрін вкотре наголосив, що пріоритетними напрямами у галузі освіти залишається забезпечення рівного доступу дітей до якісної освіти та створення безпечних та комфортних умов для їх перебування в закладах освіти. Зокрема, за його словами, швидкого реагування потребує приведення існуючих у закладах освіти захисних споруд у відповідність до вимог чинного законодавства або облаштування нових укриттів у закладах, де їх немає.

Окремо посадовець звернув увагу на такі важливі питання як організація інклюзивного навчання дітей та створення для них усіх необхідних умов, забезпечення та організація якісного та здорового харчування школярів, забезпечення підвезення учнів та педагогічних працівників до освітніх установ, упровадження заходів з енергозбереження у закладах освіти та забезпечення в них протипожежної безпеки.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


На Хмельниччині впроваджують цікавий метод реабілітації для поранених бійців
Ні бампера, ні грошей: чоловік із Хмельниччини вчинив необдумано
Загиблого військового з Шепетівщини майже через 9 місяців вдалося ідентифікувати по ДНК
У громаду на Шепетівщині надійшла скорботна звістка із фронту

Читайте у цій рубриці


На Хмельниччині впроваджують цікавий метод реабілітації для поранених бійців
Головнокомандувач ЗСУ Сирський відзначив грошовим сертифікатом начальника медпункту із Хмельниччини
Мешканець Хмельниччини став жертвою посилання
На Хмельниччині «спалився» водій, порушивши правила дорожнього руху
FacebookTelegramViberWhatsAppX