Голова партії «Слуга народу» відвідала Хмельниччину

Голова партії «Слуга народу» відвідала Хмельниччину

Задля визначення першочергових питань, які потребують уваги центральної влади, начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій провів зустріч з головою партії «Слуга народу» Оленою Шуляк, яка перебувала з робочою поїздкою на Хмельниччині.

До обговорення доєднались народні депутати Сергій Мандзій, Юрій Заславський, Микола Стефанчук, Олена Копанчук та депутати обласної ради.

Голова партії «Слуга народу» відвідала Хмельниччину

Сергій Гамалій поінформував присутніх, що ситуація на Хмельниччині наразі стабільна:

«Ми тримаємо гуманітарний та економічний тил, допомагаємо внутрішньо переміщеним особам, яких через область транзитом проїхало більше 342 тис., а залишилось на тривале проживання понад 147 тис. Також Хмельниччина відправляє вантажі з допомогою у постраждалі регіони, — зазначив очільник області. — Ми будемо однією з тих областей, яка буде забезпечувати продовольством більшу частину країни, тому не зважаючи на всі проблеми уже майже завершили весняну посівну кампанію».

У ході зустрічі присутні обговорили питання економічного, соціального, гуманітарного та інших напрямків. Озвучено ряд пропозицій щодо внесення змін у законодавчі акти, які дадуть змогу тут, на місцях, пришвидшити вирішення критичних питань.

Наразі одне із важливих завдань — підтримка бізнесу, особливо того, потужності якого розміщувались на окупованих територіях та тих, де наразі проходять бойові дії.

«Стабілізація економіки безпосередньо залежить від роботи підприємств та підприємців. Тому кожен з нас сьогодні є «інвестиційною нянею» для них. Ми всебічно допомагаємо релокації бізнесу на Хмельниччину і налагодження їх повноцінного функціонування,» — зазначив Сергій Гамалій.

Приділили увагу і обговоренню питань підготовки до опалювального сезону, розробки проектів для переходу на альтернативні види палива, забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб. Оскільки утримання закладів соціальної, освітньої та інших сфер, які прийняли до себе внутрішньо переміщених осіб потребує чималих коштів, порушили у розмові і питання фінансової підтримки обласних бюджетів дотаціями з державного бюджету, без яких вони не зможуть повноцінно забезпечити усі статті видатків.

Олена Шуляк зазначила, що у всіх українців є спільна мета — перемога та розбудова нашої країни, тож такі зустрічі на місцях вкрай важливі.

«Саме тут ми з перших уст чуємо про ті проблеми, які потребують негайного вирішення, та маємо можливість чіткіше розуміти потреби регіонів. Порушені під час цих зустрічей питання та почуті пропозиції будемо обговорювати на відповідних комісіях депутатів Верховної Ради та напрацьовувати таким чином відповідні законодавчі ініціативи», — додала депутатка.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Новини партнерів


Вам також може бути цікавоМедики Хмельниччини отримали грамоти та відзнаки, зокрема, «Ордену Святого Пантелеймона»
Дев’ять військовослужбовців із Хмельниччини отримали державні нагороди
У Хмельницькій області збільшили час продажу спиртних
На Хмельниччині уламки ракети впали у садок та ліс
У екснардепа вилучили найбільшу в історії незалежної України колекцію антикваріату
До агентурної мережі ГРУ рф входив народний депутат України

Читайте у цій рубриціМедики Хмельниччини отримали грамоти та відзнаки, зокрема, «Ордену Святого Пантелеймона»
Хмельницька АЕС ввела деякі заборони щодо користування водоймою-охолоджувачем
За кордоном жінка з Шепетівщини з розгорнутим прапором України бігла напівмарафон
Човнярів не лякають ні штрафи, ні арешти: на Хмельниччині знову виявили нетверезого любителя води
На Хмельниччині в захисних смугах залізниці вирубали дерева: АТ «Укрзалізниця» сплатило шкоду
У Хмельницькій області збільшили час продажу спиртних
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter