Що таке добавки DIM?

Що таке добавки DIM?

Використання добавок дііндолілметану може поліпшити здоров’я, включаючи зменшення ризику певних типів раку та підтримку процесу втрати ваги.

Дііндолілметан (DIM) — це природна сполука, яка утворюється під час перетравлення хрестоцвітих овочів, таких як брокколі або брюссельська капуста. Недавні дослідження свідчать про те, що DIM впливає на рівень естрогену в організмі.

Внаслідок цього використання дііндолілметан добавок зростає у популярності як потенційного засобу для лікування різноманітних станів, пов’язаних із гормонами, таких як акне, симптоми менопаузи, проблеми з простатою та певні форми раку. Важливо зауважити, що наукові дослідження можуть відігравати ключову роль у підтвердженні цих використань, і подальші наукові дослідження можуть розкрити більше інформації про потенційні переваги та обмеження використання DIM.

Що таке добавки DIM?

Коли ви споживаєте хрестоцвіті овочі, такі як брокколі або брюссельська капуста, ваша шлункова кислота розщеплює сполуку індол-3-карбінол, перетворюючи її на нову сполуку — DIM. Це важливий момент, оскільки дослідження пов’язують велике споживання хрестоцвітих овочів зі зниженим ризиком деяких видів раку, зокрема раку молочної залози та простати. Індол-3-карбінол вважається частково відповідальним за цей ефект, хоча точний механізм ще не повністю зрозумілий.

Щодо DIM, хоча дослідження щодо його впливу все ще обмежені, вважається, що він може допомогти збалансувати рівень естрогену в організмі. Зокрема, DIM може сприяти виробленню менш потужної і корисної форми естрогену, відомої як 2-гідроксіестрон. Це може впливати на зменшення ваги та ризику розвитку деяких видів раку.

Також виявлено, що DIM інгібує фермент ароматазу, який відповідає за перетворення тестостерону в естроген. Хоча хрестоцвіті овочі містять DIM, вам може знадобитися споживати їх у значних кількостях, щоб отримати вагомі переваги цієї сполуки.

Враховуючи це, люди, які шукають конкретні застосування, такі як лікування акне чи проблем з простатою, можуть розглядати можливість використання концентрованої дози DIM у вигляді добавків.

Застосування та потенційні переваги добавок DIM

Добавки DIM вивчаються на предмет їх захисної дії проти деяких видів раку. Вони також використовуються для запобігання збільшенню передміхурової залози, лікування акне, сприяння втраті ваги та зменшення симптомів передменструального синдрому (ПМС) і менопаузи.

Хоча ці переваги є багатообіцяючими, загальні дослідження ефективності DIM і довгострокової безпеки для людей обмежені.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЩо потрібно знати про Омега-3
Як контактні лінзи впливають на здоров’я очей та що потрібно знати про це
Вітамін D3 та морський колаген: потужний дует для здоров’я кісток та шкіри
Чим небезпечна нестача вітамінів в організмі людини?
Комплекси мультивітамінів для дітей: Ключ до правильного розвитку та здоров’я
Еректильна дисфункція: подробиці та методи лікування

Читайте у цій рубриціСтворення спортивного газону: як вибрати насіння, де купити?
Які матеріали має мати майстер для перманентного макіяжу?
Як обрати самоскид для виконання робіт?
Популярність китайських автомобілів на українських дорогах
Матеріальна допомога від держави: в якому банку краще відкрити рахунок на соціальні виплати
Професійні м’ясорубки в Україні
FacebookTelegramViberWhatsAppX