Як вибрати продуктивний та надійний сервер

Як вибрати продуктивний та надійний сервер

Потреба в організації локальної чи корпоративної мережі обов’язково виникає у компанії за ступенем збільшення масштабів її діяльності. Задля ефективної побудови процесів управління, централізації та розподілу даних, підвищення інформаційної безпеки підприємства власникам бізнесу необхідно купити сервер. В інтернет-магазині Servak представлено широкий вибір серверних платформ будь-якого рівня від відомих світових брендів, таких як HP, Dell, Cisco, SuperMicro, SUN/ORACLE.

Що таке сервер

Сервер є спеціалізованим обладнанням, діяльність якого пов’язана з виконанням сервісних завдань. Порівняно зі звичайними комп’ютерами, вони мають збільшену потужність та обсяг вбудованої пам’яті, що дозволяє надійно зберігати великі масиви даних. Фактично за допомогою серверної платформи відбувається об’єднання ПК співробітників компанії в одну мережу для підключення до інтернету та спільного використання інформаційних ресурсів. Централізація роботи користувачів робить можливим підключення до обчислювальних потужностей та масивів даних у віддаленому форматі з будь-якого пристрою чи місця перебування.

Залежно від специфіки використання, сервіси діляться на такі категорії:

  • файлові;
  • проксі;
  • поштові;
  • сервери баз даних;
  • термінальні;
  • вебсервери;
  • брандмауери;
  • сервери для 1С;
  • FTP-сервери;
  • сервери програм.

Другим критерієм класифікації серверних платформ є спосіб встановлення. Для бізнесу підійдуть підлогові, стічні та блейд-сервери, які характеризуються компактністю розміщення великої кількості компонентів пристрою для забезпечення оптимальним обсягом ресурсів, підвищують загальну продуктивність, знижують витрати на обслуговування.

Як вибрати продуктивний та надійний сервер

На що звертати увагу, вибираючи сервер для компанії

Під час пошуку сервера в каталозі інтернет-магазину Сервак варто спочатку визначитися з необхідною конфігурацією та технічними можливостями пристрою. Ключову роль у функціонуванні серверної платформи відіграє операційна система. Від неї залежать ступінь безпеки даних, функціональні можливості обладнання, підтримка сучасних застосунків та програм.

Для продуктивного виконання базових завдань сервери бізнес-рівня можуть мати 16 або 32 Гб оперативної пам’яті. За віртуалізації чи роботи з базами даних її обсяг варто збільшити до 64 або 132 Гб. В переліку важливих параметрів вибору сервера також присутні кількість ядер та частота процесора, тип жорстких дисків.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧи необхідна вам CRM-система? «ItUa» називає основні моменти
Що зберігається в дата-центрі?
Навіщо під час побудови IT-інфраструктури купувати сервер
Хостинг серверів: все, що вам потрібно знати
Пошук людей в Україні за прізвищем
Як правильно вибрати маршрутизатор?

Читайте у цій рубриціВикористання нестандартних ємностей у різних галузях: від пластику до металу
«АВМ АМПЕР»: Високоякісне Електрообладнання та Розподільчі Пристрої для Надійних Енергетичних Рішень
Арбітраж трафіку: що це таке простими словами і які популярні ніші
Вигоди та ризики: купівля вживаного iPhone
Особливості предметної фотосесії: що треба знати
Фотосесія як цікавий подарунок
FacebookTelegramViberWhatsAppX