Борна кислота: сертифікований продукт за доступною ціною

Борна кислота: сертифікований продукт за доступною ціною

В сільському господарстві, медичній сфері, хімічній промисловості, скляному виробництві застосовується борна кислота. Речовина зі слабкими кислотними властивостями зустрічається у природному середовищі, але для комерційних цілей її отримують синтетичним шляхом. На https://www.systopt.com.ua/item-borna-kyslota ви вже сьогодні можете замовити борну кислоту у потрібному обсязі, з гарантією отримання сертифікованого продукту від перевіреного виробника.

Компанія Система Оптимум вже понад двадцять років займається постачанням хімічної сировини та реактивів у великих обсягах. Завдяки налагодженим логістичним зв’язкам та партнерським відносинам на всі речовини ціни є найбільш прийнятними. Скориставшись пропозиціями https://www.systopt.com.ua, ви легко замовите потрібну кількість борної кислоти з доставленням по Україні. На гуртові партії постійним покупцям надають приємні знижки.

Властивості та застосування кислоти борної

Борна кислота в стандартних умовах має вигляд кристалів без кольору та запаху. Кислотні властивості речовини слабкі. У водній середі розчиняється погано. Завдяки антисептичній дії найбільш поширене застосування кислоти борної в медицині та фармацевтичній сфері, для виробництва антибактеріальних засобів. Також використовувати речовину можна для:

  • збагачення ґрунтів бором під час вирощування врожаїв. Є різновиди добрив, до складу яких входить борна кислота;
  • боротьби зі шкідливими мурахами (речовина є ефективним інсектицидом);
  • приготування буферних середовищ в лабораторіях;
  • виробництва кераміки;
  • процесів оптичного скловаріння, для виготовлення текстильного та ізоляційного скловолокна;
  • технологій дублення шкіри;
  • металовиробництва та не тільки.

Також борну кислоту застосовують при обробці деревини як речовину, що забезпечує протипожежний захист матеріалу. Ще одна сфера, в якій потрібний цей хімічний продукт — створення ядерних реакторів.

Як замовити борну кислоту?

Для того, щоб замовити борну кислоту, скористайтесь інтернет-магазином Система Оптимум. На сторінці онлайн-каталогу ви у зручний час можете оформити замовлення на потрібну кількість речовини. Перед придбанням слід визначити, який обсяг кислоти вам потрібен. Від цього залежить фасування продукту та вартість. На гуртові партії компанія пропонує знижки та програми лояльності.

Внести оплату можна готівкою або перерахуванням на банківські реквізити. Для клієнтів, які знаходяться у Львові, можливий самовивіз. Якщо вам потрібно відправити борну кислоту в інше місто України, варто скористатись послугами спеціалізованих служб. Якщо ви купуєте великий обсяг, компанія Система Оптимум може організувати доставлення за допомогою власних транспортних засобів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоНа Черкащині виявили білоруські міндобрива та російську фарфорову глину: вартість товару понад 20 млн грн
У Шепетівському районі закликали аграріїв та пасічників уберегти бджіл від отруєння хімікатами
Аграріям на посівну: 21 вагон російських міндобрив вартістю 24 мільйони гривень націоналізують
На «Сумихімпромі» стався витік аміаку
Промислове виробництво у Хмельницькій області вторік покращило показники
Хімічна промисловість на Хмельниччині цьогоріч пішла на спад

Читайте у цій рубриціЯк вибрати коробку для упаковки товарів: важливі рекомендації
Сучасний підхід до бізнес-аналітики в роздрібній торгівлі
Наскільки безпечно користуватися громадськими безкоштовними мережами Wi-Fi? 
Окуляри від сонця для відпочинку: які обрати?
Як вибрати ігристе вино
Чому Марвел казино приваблює гравців?
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter