Свято наближається — ялинка відміняється

Свято наближається, а питання головної ялинки у місті опинилося під загрозою. Нещодавно мережею поширилася новина про те, що виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомив про відміну процедури закупівель новорічної ялинки та ялинкових електричних гірлянд.

Про це йдеться на сайті prozorro.gov.ua на сторінці оголошення про проведення допорогової закупівлі у відповідному рішенні № 6 від 05.12.2016 року. Також у цьому документі зазначено, що відмінено процедуру закупівлі згідно з вимогою Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області від (01.12.2016 року №22-13-03-15 / 6458) відповідно до доручення Шепетівської місцевої прокуратури від 17 листопада 2016 року.

file-2

Прояснити ситуацію ми спробували спочатку у виконавчому комітеті ШМР. В телефонній розмові спеціаліст загального відділу озвучила інформацію, що є у вищезгаданому документі.

Також ми поцікавилися і про причини такого доручення в Шепетівській місцевій прокуратурі. Речниця, що відмовилася назвати своє ім’я та посаду, стисло відповіла:

— За вказаними у рішенні номерами справді ми відправили запити, але вони в жодному разі не стосуються купівлі ялинки.

Нагадаємо, що під час жовтневої сесії міської ради було внесено зміни до «Програми розвитку культури міста Шепетівки на 2013—2016 роки». Тоді депутати проголосували за виділення  коштів: 160 тис. грн на придбання нової 12-ти метрової штучної ялинки та 60 тис. грн на купівлю іграшок.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Свято наближається — ялинка відміняється»

 1. Ігор Волоткевич коментує:

  О! Так я ж вам казав, що давайте погукаємо нашого, рідного нам українського Дідуха!)))

  Дідух(його ще називають: дід,
  коляда, колядник, сніп, король, дідок)- українська різдвяна прикраса, символ пожертвування найкращого, збіжжя у хліборобських культурах. Дідух – символ урожаю, добробуту, багатства, безсмертного Предка, зачинателя роду, духовного життя українців, оберега роду.
  Дідух є одним із найдавніших культів у різдвяній обрядовості українців.

  Заглянув до вуйка гугла, там ще багато цікавої інфи надибав. 😉


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці