Уповноважену комісію не допустили на територію ТОВ «Шепетівка Енергоінвест»

Сьогодні, 8 листопада, до роботи приступила комісія з приймання цілісного майнового комплексу підприємства «Шепетівське підприємство теплових мереж». Її склад було затверджено 6 листопада на засіданні 28-ї позачергової сесії Шепетівської міської ради.

На комісію був запрошений і керівник ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», проте, перед засіданням надійшло повідомлення, що він не зможе взяти у ньому участь. Члени комісії прийняли рішення про початок проведення інвентаризації майна Шепетівського підприємства теплових мереж.

Саме тому після засідання члени комісії, у супроводі поліції, прибули до ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», але не змогли потрапити на територію та до адміністрації підприємства, оскільки, всі входи на територію знову були зачинені. Охорона та працівники повідомили, що на підприємстві немає уповноваженої особи, яка б могла вирішувати такі питання.

На місце був викликаний наряд поліції для фіксації порушення. Перший заступник міського голови Володимир Вихівський подав заяву до поліції по факту недопущення уповноваженої комісії на територію ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» та невиконання його керівництвом рішення сесії Шепетівської міської ради.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці