Пільги та субсидії на теплопостачання розраховуються, та ось біда, тепла немає

Чергова 27-ма сесія Шепетівської міської ради розпочалася з головного нині для городян питання — опалення. Так, до початку сесії було підготовлено проект рішення «Про незадовільний стан надання послуг з теплопостачання ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

— У зв’язку з порушенням ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» істотних умов концесійного договору щодо надання населенню міста Шепетівки послуг з теплопостачання відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків та правил, міська рада вирішила взяти до уваги висновок постійної депутатської комісії та зобов’язати ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» негайно усунути порушення та забезпечити надання населенню послуг з теплопостачання, — озвучив проект рішення Михайло Верхогляд, голова депутатської комісії.

Також у рамках цього рішення ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» попереджено, що у разі невиконання відповідного пункту договору про концесію, міська рада відмовиться від договору концесії в односторонньому порядку.

Окрім того, міському голові доручили звернутися до Генеральної прокуратури України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Служби безпеки України та Хмельницької облдержадміністрації щодо ситуації між теплопостачальною організацією ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» та НАК «Нафтогаз України», яка призвела до порушення нормального функціонування міста та до створення вкрай напруженої суспільно-політичної ситуації.

Депутати підтримали цей проект рішення.

Оскільки на паперах у Шепетівці стартував опалювальний період ще з понеділка, 23 жовтня, то на часі й назріло питання розрахунку пільг та субсидій за послуги теплопостачання. Відповідне рішення винесли на розгляд депутатів. Отож, як рахувати «псевдотепло»?

Міська рада вирішила, що при розрахунку сум відшкодування за надані пільги та субсидії з послуги теплопостачання застосовувати тариф, що затверджений Постановою НКРЕКП від минулого року, тобто — 38,71 грн за квадратний метр. Щоправда діятиме цей тариф до набуття чинності нового. Його має невдовзі затвердити виконком.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Пільги та субсидії на теплопостачання розраховуються, та ось біда, тепла немає»

 1. Elena Izvizkaya коментує:

  Нелюди. Дайте людям можливість для індивідуального опалення. Нафіг вам той енергоінвест. Не хочуть так,то хай ніяк не мають і ліквідувати ту дурдомно-зажерливу організацію.

 2. Elena Izvizkaya коментує:

  ГАНЬБА. ГАНЬБА.

 3. R коментує:

  Судячи з кількості коментарів і незадоволених містян Шепетівки можливо зробити висновок що опалювальний сезон розпочався!!!!
  Нікого не турбує відсутність тепла в оселях багатоквартирних домів і садочках разом із школами
  Можливо просто потрібно якось активніше відстоювати свої права?????
  А індивідуальне опалення вже всі “свої” давно встановили і їм на нас з вами просто начхати(


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці