Шепетівські зенітчики — найкращі серед обслуг зенітних установок

Обслуги ЗУ-23-2, ДШК та НСВ «Утес» військових частин Повітряного командування «Захід» під час тактико-спеціального заняття виконували бойові стрільби по повітряним та наземним цілям.

До польового виходу, який проходив на одному із загальновійськових полігонів Львівщини було залучено більше 100 військовослужбовців, що дозволило підвищити бойову злагодженість понад 20 бойових обслуг.

Під час практичних занять військовослужбовці Повітряних Сил виконували нормативи за 3 різними завданнями для кожного виду озброєння. Зокрема, воїни вдосконалювали свої навички ведення вогню у світлу пору доби, бойові обслуги перейшли на виконання вправ вночі та продемонстрували високі результати.

Кращими серед обслуг ЗУ-23-2 визнані стрільці Шепетівського зенітного ракетного полку, а найкращі результати серед обслуг ДШК показали військові з Рівненського радіотехнічного батальйону.

— Заняття з бойовою стрільбою проводяться з метою набуття практичних навичок особового складу щодо впевненого володіння зброєю та ефективного застосування засобів безпосереднього прикриття об’єктів і сил. Результати зі стрільби як по наземним, так і по повітряним цілям більш, ніж задовільні — зауважив заступник командира Повітряного командування «Захід» з бойової підготовки полковник Олександр Гуменюк.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці