Депутати повернулися з триденної перерви

Чотирнадцята сесія міської ради у четвер пішла на кількаденну перерву. Продовжили роботу депутати у понеділок.

Під час чергового засідання розглянули понад тридцять питань з порядку денного.

Цього разу ухвалили рішення стосовно внесення змін до комплексних програм міста. Доповнено програму  соціального захисту населення, програму розвитку фізичної культури і спорту в загальноосвітніх навчальних закладах та інші. Розглянули звернення громадян стосовно надання матеріальної допомоги.

Одним із питань у порядку денному став річний звіт міського голови. Не всі депутати погодилися із озвученою інформацією. В декого виникло чимало питань щодо стану доріг та перевезень. Але за результатами голосування депутати взяли звіт до відома.

До порядку денного надійшла пропозиція від фракції ВО «Свобода»: ввести мораторій на видачу земельних ділянок.

— Фракція пропонує накласти мораторій на відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва для депутатів міської ради та їх близьких родичів — чоловік, дружина, діти, батьки,  до повного виконання норм Закону України  «Про статус ветеранів  війни, гарантії їх соціального захисту» щодо першочергового відведення ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва осіб, на яких поширюється даний закон, — зачитав головуючий на сесії.

scan0794

Фактично прийняття пропозиції могло задовольнити в майбутньому потреби атовців у земельних ділянках. Але більшість присутніх у сесійній залі депутатів її не підтримало: «утрималися» — Галина Веселкова, Надія Дідук, Олександр Курганський,  Анатолій Липкань, Юлія Літвін, Володимир Мазаєв, Галина Потапова, Інна Сікора, Павло Спеціальний, Валерій Федоров, Наталія Яковлева, «не голосували» хоча були присутні — Юрій Шайнога та Володимир Костюк. Лише Михайло Верхогляд, Ігор Волоткевич, Тамара Герасимчук, Микола Кикоть, Богдан Одуд, Дмитро Пісарцов, Віталій Примак, Олександр Пустовойт, Руслан Савчук, Наталія Собчук та Стасюк Наталія віддали свої голоси на користь мораторію.

moratoriy

http://shepetivka-rada.gov.ua/miska-rada/rezultati-golosuvannja/4956-rezultati-golosuvannja-14-sesiyi.html

До того ж, кількома годинами раніше під час сесії отримали дозволи на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та затвердження проектів землеустрою учасники АТО та сім’ї загиблих в антитерористичній операції.

Але на момент голосування за мораторій їх уже не було в сесійній залі. Оскільки після позитивного вирішення земельного питання, активісти розійшлися.

 

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Депутати повернулися з триденної перерви»

  1. Saschenka Friedrich коментує:

    Дивно що депутати які так ” щиро” відстоюють інтереси учасників АТО , щодо надання їм земельних ділянок , не проголосували за ініціативу ” свободи ” 🙂 всеж таки своя сорочка ближча до тіла ?!

  2. Наталія коментує:

    це дії нашого мера


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці