У Шепетівці стали відомі переможці громадського бюджету

Сьогодні, 4 жовтня, стали відомі проекти-переможці «Бюджет міських ініціатив» у Шепетівці. П’ять ідей з шести отримали прихильність громади.

Першим став проект Марії Тульби «Благоустрій скверу Героїв АТО на вулиці Судилківській». Автор запропонувала на місці невпорядкованої зеленої зони облаштувати тематичний сквер Героїв АТО. Він буде облаштований гарними та зручними пішохідними доріжками, зеленими насадженнями та лавами. В центральній частині скверу планується розмістити пам’ятний знак на честь загиблих героїв АТО. Його підтримали 217 містян.

Інший серед лідерів проект Інни Срібняк спортивно-ігровий комплекс біля житлового будинку на проспекті Миру. Його підтримали 197 осіб.

Проект «Дитячо-спортивний майданчик у районі «Цукрового», який запропонувала Марина Ложкіна підтримало 128 жителів міста.

Проект «Три в одному» (мотовелотрек, аерокорд та картингдром) на території Центру науково-технічної творчості учнівської молоді — 124 голоси. Його автором виступила Лариса Домбровська.

Останній проект, який таки здобув прихильність громади, став майданчик для дітей на проспекті Миру «Дитяча мрія» — автор Дмитро Пісарцов. Його підтримали 77 шепетівчан.

Ми вітаємо переможців та бажаємо найшвидшої реалізації проектів міської ініціативи.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Новини партнерівВам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці