Який порядок оформлення ID-картки в умовах карантину?

Шепетівський районний відділ УДМС Хмельницької області звертає увагу громадян, що на період дії карантинних заходів отримати паспорт громадянина України у формі ID-картки: вперше, у разі закінчення терміну дії, втрати, при обміні паспорта «старого зразка» на ID-картку за бажанням або ж вклеїти фото до паспортної книжечки можна у будь-якому підрозділі Міграційної служби області незалежно від реєстрації місця проживання.

Вартість оформлення біометричного паспортного документа становить:

  • 345 грн — протягом 20 робочих днів;
  • 471 грн — протягом 10 робочих днів.

У разі обміну замість втраченого чи пошкодженого паспорта сплачується держмито у розмірі 34 грн (два неоподаткованих мінімуми доходів громадян).

Детальну інформацію щодо процедури оформлення паспорта громадянина України у формі картки можна дізнатись на офіційному сайті ДМС України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gromadyanina-ukrajni.html або ж за телефоном «гарячої лінії» Управління: (0382) 65-03-06 та (093) 273-85-10.

Для довідки

Паспорт громадянина України у формі ID-картки — є повноцінним та самодостатнім документом, який посвідчує особу і підтверджує громадянство України. Сучасний паспорт нового зразка оформлюється в разі:

  • досягненні особою 14-ти річного віку (вперше);
  • втрати, викрадення або зіпсуття паспорта- книжечки зразка 1994 року;
  • оформлення паспорта в зв’язку із несвоєчасним вклеюванням фотокартки по досягненні 25- та 45-ти річного віку до паспорта «старого» зразка;
  • зміні персональних даних (прізвища, імені та ін);
  • закінченні терміну дії документа.
Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці