На варті небесних рубежів

Вчора, 3 серпня, на аеродромі бригади тактичної авіації імені Петра Франка, що у Старокостянтинові, здійснили посадку транспортні літаки авіаційної бригади з Поділля. Згодом до них приєдналися винищувачі з Прикарпаття та навчально-тренувальні літаки однієї з авіаційних бригад Центральної України.

За задумом спільних навчань утворилась група бомбардувальників, розвідників та транспортників. Метою подальшої «роботи» даної групи стане перевірка сил та засобів протиповітряної оборони України, а саме практичне тренування екіпажів винищувальної авіації у пошуку та супроводженні повітряних цілей.

Варто зазначити, що хоч подібного роду навчання відбуваються регулярно, але нині ППО-шникам доведеться працювати у посиленому режимі, оскільки (згідно задуму навчань) їм протистоятиме група «порушників» небесного простору. Одні будуть ставити радіоперешкоди, інші будуть намагатись уразити (знищити) засоби ППО, а треті — просто збивати з пантелику своєю присутністю у небі. Тобто, своєрідна авіаційна карусель.

За легендою навчань має бути серйозне протистояння, і хтось має бути кращим — чи льотчики, чи ППО-шники. Але то все відбудеться напередодні Дня Повітряних Сил Збройних Сил України, тому успішне виконання завдань має позитивно вплинути на святковий настрій.

А головною метою життєдіяльності ПС ЗС України має бути те, що коли будь-який громадянин нашої країни почує у небі гуркіт крилатої машини, то щоб у нього був спокій на душі, упевненість у тому, що на варті небесних рубежів Вітчизни стоять професіонали!

З наступаючим вас святом, шановні захисники неба!!!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці