Шепетівській тепломережі повернули майновий комплекс та «накинули» 80 мільйонів гривень боргу за газ

Комунальне підприємство «Шепетівське підприємство теплових мереж» буде змушено погасити перед НАК «Нафтогаз України» 78,68 млн грн боргу за спожитий газ, який до цього рахувався за ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Про це пише «НГП».

Про це свідчить відповідь голови правління «Нафтогазу» Андрія Коболєва на запит депутата Олексія Жмеренецького.

У листі, голова правління «Нафтогазу» пояснив, що «після повернення об’єкта концесії в управління територіальної громади необхідно врахувати вимоги статті 22 Закону України «Про теплопостачання».

«Таким чином, комунальне підприємство, яке буде надавати послуги з централізованого опалення та якому будуть передані (повернуті) об’єкти теплопостачання від ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» стане його правонаступником за борговими зобов’язаннями», — пояснив Коболєв.

Нагадаємо, на нещодавній прес-конференції у Шепетівці народний депутат прокоментував ситуацію навколо заборгованості за газ. За словами Жмеренецького, ско­рі­ше всього, най­більш ро­бо­ча мо­дель вре­гу­лю­ван­ня — це ко­ли борг бу­де по­ді­ле­но на 3 суб’єк­ти. До прик­ла­ду, тре­ти­ну спи­ше НАК «Наф­то­газ», тре­ти­ну від­шко­дує дер­жа­ва, то­му що міс­то дві тре­ти­ни не по­тяг­не. Але тре­ти­ну ці­єї за­бор­го­ва­нос­ті має від­шко­до­ву­ва­ти міс­то, то­му що місь­ка вла­да не­се від­по­ві­даль­ність за збит­ко­вість та на­ко­пи­чен­ня бор­гу. По-пер­ше, во­на ком­плекс пе­ре­да­ла, по-дру­ге, не кон­тро­лю­ва­ла та за­тяг­ну­ла до ос­таннього мо­мен­ту.

11 жовтня депутати Шепетівської міської ради прийняли рішення про передачу майна цілісного майнового комплексу на праві господарського віддання «Шепетівському підприємству теплових мереж». Обранці також визнали, що, оскільки повернення майна з концесії відбулося в примусовому порядку, і ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» добровільно не передало ані майно цілісного майнового комплексу, ані відповідної документації на нього, керівник Шепетівського підприємства теплових мереж до 30 жовтня 2019 року має провести інвентаризацію фактичної наявності та стану майна.

Окремим пунктом рішення сесії погоджено, що керівник теплопостачального підприємства має прийняття працівників в порядку переведення з ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


9 коментарів до статті «Шепетівській тепломережі повернули майновий комплекс та «накинули» 80 мільйонів гривень боргу за газ»

 1. Віктор Линник коментує:

  Що і було очікувано.Шепетівчани забудьте про ремонт вулиць і інше. Бариги з інвесту відпочивають за наші гроші.

  • Віктор Д коментує:

   А до цього що сволотівці вулиці у нас ремонтували?Насмішив! Не плутай імітацію роботи, із самою роботою. Енергоінвест однозначно – злодії, а нинішні керовніки містом нічим не кращі.

 2. Svetlana Simagina коментує:

  Финт им удался!

 3. Сергій Чернега коментує:

  І все це виплатиться за наш з вами рахунок! Очікуємо подорожання тепла! Або самовільно ріжим труби! Щоб ще ці не надурили!!!!!!!!

  • Sveta Lukomskay коментує:

   Сергій Чернега тепер є підґрунтя взвінтити ціну,є на кого пальцем тикати,люди усе витримають🤔😂😢а правду нам ніхто не скаже🤔

 4. Oleg Krotsyuk коментує:

  Слава Україні !!!!

 5. Карслон коментує:

  Да здравствует воровской капитализм! Позор советскому хлебу по 16 копеек!

 6. А,що сумнівались?

 7. Тамара Вороніна коментує:

  А ЧОМУ Не ПРИМУСИТИ в судовому порядку ,оплати ці кошти саме компанію «ЕНЕРГОІНВЕСТ»?!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці