У Шепетівці три громадських проекти «перемогли» без процедури голосування

У середу, 10 липня, в малій залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради відбулось чергове засідання комісії з питань Громадського бюджету. Засідання провела голова комісії Олена Драчук, яка є членом громадської організації «Окрема Тактична Група 23».

Участь у засіданні взяли члени комісії — заступник міського голови Наталія Стасюк, начальник відділу містобудування і архітектури Володимир Донков, член федерації шахів міста Шепетівка Петро Береза, член Шепетівської міської молодіжної організації всеукраїнської молодіжної організації «Батьківщина молода» Віктор Горюков, головний спеціаліст відділу економіки управління економічного розвитку та секретар комісії Юрій Дрищ.

Депутатка Шепетівської міської ради Алла Бунечко також відвідала засідання щодо громадського бюджету.

Учасники засідання обговорили та підтримали пропозицію про внесення змін до Положення про громадський бюджет міста Шепетівки. У 2019 році поданих проектів виявилося менше, ніж вимагає положення для проведення голосування, а їх загальний бюджет не перевищує загального бюджету, що виділений на реалізацію проектів-переможців. Зважаючи на це, члени комісії запропонували у таких випадках не проводити процедуру голосування, розглянути можливість швидшого розгляду поданих проектів та вважати такі проекти переможцями.

Мова йде про три громадські ідеї, дві з яких стосуються мікрорайону «цукрового».

Проект зони для вболівальників на стадіоні в районі цукрокомбінату

Містяни Марина Коротєєва та Ольга Власюк зареєстрували пропозиції щодо створення на території стадіону, що знаходиться на вулиці Героїв Чорнобиля, скейт-парку та зону вболівальників.

Проект скейт-парку в районі вулиці Героїв Чорнобиля

Третій проект — кінотеатр просто неба, його автором є Василь Боднар.

Проект кінотеатру просто неба

Також обговорили роботу членів комісії та відвідування ними засідань. Було запропоновано ініціювати виключення зі складу комісії учасників, які пропустили засідання три і більше разів. Усі присутні погодилися, що дана комісія працює декілька місяців на рік, а засідання відбуваються не занадто часто.

Остаточне рішення з цих питань прийматиме сесія Шепетівської міської ради.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці