Зниклу неповнолітню із Шепетівщини знайшли в сусідньому районі

Із 10-го червня розшукували неповнолітню Марію Фещук, яка пішла зі свого помешкання у селі Городище Шепетівського району у невідомому напрямку. Вже вчора, 17-го червня її знайшли в родичів у сусідньому районі.

15-річна дівчинка — уродженка села Плотка Славутського району. Проживає у селі Городище. Навчається Марія у 9-му класі Велико-Межерицької школі-інтернаті, Корецького району, Рівненської області.

17-го червня зниклу неповнолітню знайшли цілою та неушкодженою.

— Дівчинка знаходилася у родичів у селі Дякові Славутського району, — розповіли у секторі ювенальної превенції Шепетівського ВП.

Відтак, жертвою злочину вона не стала. На даний час працівники ювенальної превенції провели виховну бесіду з юною мандрувальницею.

Поділитися посиланням8 коментарів до статті «Зниклу неповнолітню із Шепетівщини знайшли в сусідньому районі»

 1. Лариса Філатова коментує:

  А родичі не змогли зателефонувати батькам дівчини,що вона в них?

 2. Таке врспітаніє та повага до батьків

 3. Любов Черниш коментує:

  Головне ,що жива і здорова

 4. Vaseilevich Natasha коментує:

  Слава богу жива

 5. Марина Костюк коментує:

  то,звичайно,Слава Богу,що жива і здорова.але ж підірвала всіх своею витівкою,гівнючка.що не включиш новини чи інтернет-то там дитина зникла,то там,там згвалтували,там задушили,там з вікна викинули…провели профрозмову?та краще б відправили разочок в морг до тіла одніеї із знайдених згвалтованої і вбитої дитини.захотілося пригод на малолетню жопу?то там ніякі профрозмови не допоможуть.ми ще почуемо про неї.в моему розумінні тікати треба від небезпеки.якщо батьки знущалися(що маловірогідно)і вона втікла до родичів,то мало б хватити розуму хоча б тим родичам дізнатися причину.чи вони не бачили і не чули,що дівчину шукають вже тиждень?
  а потім вийде,як в байці про хлопчика-пастуха і вовків,як йому стало забавкою підіймати село,типу на стадо напали вовки,а коли вдійсності ті вовки напали,то йому ніхто не повірив.

 6. Знайшли

 7. Виктор Максимюк коментує:

  Дякуємо …. що знайшлась … але причини уходу з домівки ? І чому не повідомила батьків ?

 8. Добре,що знайшлась


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці