П’ятнадцятьом шепетівчанам надали грошову допомогу

Під час чергової сесії Шепетівської міської ради, 30 травня, депутати розглянули майже 30 питань з порядку денного. Серед них прийняли рішення щодо змін до програми «Громадський бюджет», матеріальної допомоги, містобудівні та земельні питання.

На початку засідання секретар міської ради Микола Кикоть зачитав запити, що надійшли на адресу міської ради від громадян та інших депутатів. В ході обговорення звернень йшлося здебільшого про незадовільний стан доріг у приватних секторах міста та мікрорайоні Косецькому.

— Прошу не писати відписок, а давати людям конкретні відповіді про те що зроблено, — звернулася Наталія Собчук.

Пояснити ситуацію взявся міський голова Михайло Полодюк:

— Справді, в місті чимало районів, де немає доріг, нормального освітлення на вулицях, водогону, каналізації. Але ми з вами — депутати міської ради — можемо вирішувати всі ці питання лише в межах тих, коштів, що маємо у бюджеті. Кожен з присутніх депутатів може назбирати сотні підписів містян, привести невдоволених на сесію, але це не покращить ситуації. Так ви лише підвищуєте соціальну напругу.

На початку засідання депутати внесли зміни до Програми «Громадський бюджет міста Шепетівки на 2018–2020 роки». Далі начальник фінансового управління Василь Дрищ доповів про стан виконання бюджету міста за січень-березень 2019 року. Також депутати проголосували за надання одноразової грошової допомоги для 15-ох містян на вартісне лікування у сумі 46 000 гривень.

На порядок денний всього було винесено 29 питань, а до початку пленарного засідання зареєструвалося 24 депутати включно з міським головою.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «П’ятнадцятьом шепетівчанам надали грошову допомогу»

  1. Віктор Д коментує:

    “Справ­ді, в міс­ті чи­ма­ло районів, де не­має до­ріг”, це як? Полодюк, що за маячня? Ану назви хоча б одну у ввіреному тобі місті вулицю із добрим дорожнім покриттям! (Саме вулицю не не ділянку вулиці). Посіпаки міського голови можливо підкажуть?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці