Депутат 6-го скликання Шепетівської міськради очолив національний університет Повітряних Сил

У понеділок, 6 травня, під час робочої поїздки на Харківщину, Міністр оборони України Степан Полторак відвідав Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, аби призначити начальником університету генерал-майора Олександра Турінського, йдеться на сайті університету.

Глава оборонного відомства, вітаючи генерал-майора Олександра Турінського з призначанням, підкреслив, що він, як бойовий офіцер, відповідальний начальник, професіонал, користується беззастережним авторитетом серед особового складу університету і довірою керівництва Збройних сил України. Міністр оборони України виразив впевненість, що новопризначений начальник університету є керівником нового покоління з чітким баченням майбутнього, здатного вивести навчальний заклад на новий виток розвитку та зробити все, щоб університет і надалі був лідером серед навчальних закладів з підготовки сучасних військових фахівців, спроможних виконувати бойові завдання по захисту нашої держави.

Також Міністр оборони України зазначив:

— Наразі основними складовими підготовки сучасного фахівця у військовому навчальному закладі є вмотивований курсант, досвідчений викладач, сучасна навчально-матеріальна база, мобільні наукові школи і розвинута інфраструктура. Все це дасть можливість отримати максимально підготовленого до практичних дій випускника.

Нагадаємо, що у 2010-му році Олександр Турінський став депутатом Шепетівської міської ради 6-го скликання. У 2015 році він брав участь у боях за Донецький аеропорт, керував зведеним загоном «Вінниця». Його відзначено нагородою «За особисту мужність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові, зразкове виконання військового обов’язку». 15 вересня 2015 року Олександр Турінський отримав орден Богдана Хмельницького III ступеня. У жовтні 2017-го йому присвоєно звання генерал-майора Збройних сил України.

Редакція «День за днем» вітає земляка Олександра Турінського з призначенням.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Депутат 6-го скликання Шепетівської міськради очолив національний університет Повітряних Сил»

  1. Раді за земляка


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога