Дані про стан здоров’я хворого тепер обов’язково записуватимуть в електронну картку

Цьогоріч у березні в тестовому режимі запрацювала електронна медична картка. А з травня ведення запису візиту пацієнта для лікаря стане обов’язковим.

За допомогою електронної медичної картки всі дані про стан здоров’я будуть зібрані в одному місці. Відтак, лікар зможе бачити реальну картину стану хворого та всі діагнози, що передували новій хворобі.

Радіють такому нововведенню і шепетівчани. Адже часто-густо хвороба застає зненацька: інколи в іншому місті. І аби лікарям правильно надати всю медичну допомогу, вони просять картку пацієнта, якої у нього в потрібний момент під рукою може не виявитися. Та і сам пацієнт може навіть не пригадати, де лежить його «записник із діагнозами».

— В мене взагалі пуста медична картка. Попередню загубили в медзакладі, тому завели нову, — пригадує шепетівчанин Євген.

І така ситуація трапляється вкрай часто.

— Мою попередню картку теж загубили, — розповідає Валентина. — Тому оформили нову, в якій вже було чимало записів. Однак, останнім часом я нею не користувалася, тому не знаю взагалі, чи є вона.

До слова, дехто має по кількадесят вкладок до картки, але не саму картку. Адже їх в реєстратурі частенько не могли знайти.

Отож, електронна медична картка — дуже зручне нововведення. Це набагато спростить життя пацієнтів. Хвилюватися про доступність до інформації теж не варто. Дані, що будуть вказуватися у медкартці, будуть відомі лише тим спеціалістам чи медзакладам, куди звернеться пацієнт.

Згодом отримати доступ до своїх даних можна буде особисто. Для цього розроблять персональний кабінет, доступ до якого можна буде отримати з будь-якого портативного пристрою та в зручний час.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці