Які сучасні методи лікування варикозу пропонують у Шепетівці?

Після проведення капітального ремонту та реконструкції хірургічного відділення Шепетівської центральної районної лікарні відновлено роботу операційного блоку в повному об’ємі і зараз цей медичний підрозділ відповідає всім вимогам сучасності. Не за горами і послуги з естетичної медицини, як у центрі Мультимед. Зокрема в хірургічному відділенні виконуються малоінвазивні методики лікування варикозної хвороби. Про це йдеться на сайті Шепетівської ЦРЛ.

Потреба в таких методах назріла давно — пацієнти хочуть отримувати послуги в госпітальному окрузі на сучасному рівні і мріють про безболісне і швидке позбавлення від варикозу.

За сприянням головного лікаря закуплено сучасний високотехнологічний лазерний апарат для ендовазальної лазерної коагуляції, лікарями хірургічного відділення Шепетівської ЦРЛ пройдено курси тематичного удосконалення в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України, оснащено операційну необхідним допоміжним обладнанням, в тому числі переносним апаратом УЗД.

Ендовазальна лазерна коагуляція

Цей напрям полягає в ушкодженні стінки вени лазерним випромінюванням (фототермоліз) з незворотною облітерацією просвіту вени та трансформацію в сполучнотканинний тяж, ліквідується патологічний рефлюкс.

Переваги методу:

  • індивідуальність підбір оптимальних енергетичних режимів енергії лазера залежно від локалізації і діаметру вени;
  • малотравматичність дозволяє уникнути травматизації нервів і лімфатичних судин, профілактика ускладнень;
  • місцева анестезія усуває ризики загального наркозу і дозволяє пацієнту одразу після операції самостійно йти додому швидка реабілітація та легкий період відновлення;
  • безпечність маніпуляція проводяться під ультразвуковим контролем сертифікованим лазерним апаратом;
  • косметичний ефект — на шкірі не залишається помітних слідів.

Склеротерапія

Метод заснований на введенні в хвору вену лікарського засобу — склерозанта, що, при дотриманні визначених умов, «пломбує» хвору вену, і вона в наступному цілком зникає.

Рідинна або пінна склеротерапія має високу ефективність при правильному виконанні, легко переноситься пацієнтами.

Міні-флебектомія

Цей метод полягає у видаленні дрібних венозних гілок через мікропроколи шкіри, без розрізів та рубців. За допомогою міні-флебектомії можна ефективно позбутися від варикозно деформованих вен від 3 до 10 мм. Метод не вимагає проведення великих розрізів шкіри, завдяки чому широко застосовується в естетичній хірургії, з використанням місцевих методів знеболення. Мініфлебектомія є радикальним хірургічним методом, має гарний косметичний ефект та може застосовуватися амбулаторно.

В складних випадках доведене покращання ефективності лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок шляхом використання комбінації методів.

Фахівці хірургічного відділення надають усі необхідні консультації та підберуть індивідуально оптимальні методики лікування, і тоді мрія про безболісне і швидке позбавлення від варикозу зможе стати реальністю.

Не варто відкладати лікування. Якщо ви знаходитесь в зоні ризику, або у вас з’явилися перші симптоми варикозу, зверніться до лікаря, не доводьте стан здоров’я своїх ніг до такого:

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Які сучасні методи лікування варикозу пропонують у Шепетівці?»

  1. Alla Blackwood коментує:

    Це просто супер , а хто з хірургів буде проводити операції???


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці