Власники автомобілів люкс-класу сплатили до місцевих бюджетів майже 1,5 мільйона гривень

У Хмельницькій області власники дорогих автомобілів, із яких сплачується транспортний податок, протягом січня-березня 2019 року відрахували до місцевих бюджетів 1,49 мільйона гривень. Про це повідомила прес-служба ДФС у Хмельницькій області.

Це майже на 5 відсотків більше, ніж було сплачено у цей же період минулого року. Виконання індикативного показника при цьому склало близько 113 відсотків, тобто місцеві бюджети отримали на 170 тисяч гривень більше, ніж очікувалось. Переважно це сталося за рахунок юридичних осіб, частка, яких склала 838,5 тисяч гривень, або на 32 відсотка більше, ніж очікувалось. Решта сплачена власниками елітних авто — фізичними особами.

Найбільш популярними марками авто, за які сплачувався податок, є Mercedes-Benz, BMW, Lexus, Audi, Land Rover та Range Rover.

Нагадаємо, що об’єктом оподаткування є легкові авто не старше 5-ти років та середня ринкова вартість яких перевищує 375 розмірів мінімальних зарплат незалежно від об’єму двигуна. Ставка транспортного податку становить 25 тисяч гривень у рік. Тож слід взяти до уваги, що на ріст надходжень вплинуло зростання «мінімалки» з початку року.

Нагадаємо, прокуратура Хмельниччини з’ясувала, як купували Toyota Camry за державні кошти.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці