У Шепетівському коледжі ПДАТУ призначили нового директора

На минулому тижні, 7 березня, Шепетівський коледж Подільського державного аграрно-технічного університету отримав нового керівника. В ході планового засідання вченої ради університету відбулося таємне голосування.

За його результатами на посаду директора Шепетівського коледжу обрано Валентину Дмитрик. Її кандидатуру одноголосно підтримали члени ради.

Валентина Дмитрик до призначення виконувала обов’язки директора коледжу.

У лютому в Шепетівському коледжі відбулися збори колективу, його члени обирали кандидатуру керівника закладу для подальшої рекомендації цієї особи на розгляд вченої ради Подільського державного аграрно-технічного університету. У протоколі зазначено, що Валентина Дмитрик зарекомендувала себе як керівник, який намагається охопити всі напрямки діяльності. Також колеги характеризують її, як добру, чуйну, порядну людину, висококваліфікованого фахівця та новатора педагогічної думки.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


7 коментарів до статті «У Шепетівському коледжі ПДАТУ призначили нового директора»

 1. Вітаю!

 2. Валюшка, для мене це зовсім не новина. Ти завжди була перша, з юності! Я тобі бажаю успіхів, і на 100 відсотків впевнена в тебе все буде на відмінно! Радію за нового керівника! Впевнено, вперед!

 3. Алла Чернушич коментує:

  Вітаю! Ну, нарешті наш технікум знову стане потужним закладом! Чудова,розумна та головне порядна людина пані Валентина!Вітаю колектив , ви на старті нових звершень!

 4. Вітаю)))

 5. Ольга Горбань коментує:

  Вітаю. Натхнення, успіхів на новій посаді. У Вас все вийде на відмінно і наш технікум набуде колишньої популярності серед абітурієнтів, як це було в старі добрі часи. Бажаю здоров’я для реалізації нових ідей!

 6. Вітаю!!!

 7. В коментує:

  “Новатор педагогічної думки”? Цікаво, де можна ознайомитися з науковими статтями цього новатора. Чи має цей новатор науковий ступінь? Скільки, зрештою, в цьому ПДАТУ ще залишилося навчатися студентів? У порівнянні, наприклад, з 1991 роком?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці