У Шепетівці жінки вийшли нагадати людству про боротьбу за мир

У п’ятницю, 8 березня, у середмісті Шепетівки чарівні панянки організували акцію, аби привернути увагу до миру. На думку організаторок, у світовій історії жінки неодноразово ставали приводом для початку великих конфліктів та воєн. Але прекрасна половина людства могла як розпалювати вогнище революції, так його і «гасила», забезпечуючи мир.

Сьогодні на вулиці Героїв Небесної сотні, між музеєм та будівлею колишнього кінотеатру імені Миколи Островського, шепетівчанки Ірина Александрук та її помічниця Оксана встановили арку з повітряних кульок, прикрасили її об’ємними квітами.

 

— Боремося за гарний настрій, — жартує Ірина. — Якби ми, жінки, своєю чарівністю та наполегливістю не зупиняли «миролюбивих» чоловіків, хтозна що б було. Хочемо привернути увагу містян до боротьби за мир. Але насамперед я хочу щоб на обличчях моїх любих шепетівчан з’явилися посмішки, бажаю, аби вони перестали страхатися суспільних акцій. На жаль, у нашому місті люди консервативно-пасивні до будь-яких руханок.

Для жителів, які проходили повз, жінки пропонували розфарбувати власноруч гіпсові фігурки, зробити світлину біля фотозони. Також роздавали листівочки.

— Оскільки святкових заходів у місті на цей день не заплановано, то я вирішила провести ось такий. Мені допомагає Оксанка, але невдовзі приєднається ще одна помічниця зі смаколиками, — продовжила організаторка.

Шепетівчани фотографувалися, малеча розфарбовувала статуетки.

Їх, до речі, допомогли виготовити у громадській організації «Спілка митців». Всі статуетки, які розфарбують містяни, жінки відвезуть у будинок перестарілих.

— Там на нас чекають дівчатка похилого віку, вони неймовірні і хочуть також отримати гарний настрій у цей весняний день. Також ми їм привеземо тортика, аби почастувати чимось смачненьким. Адже, не секрет, що ласощі неабияк настрій покращують, — сказала Ірина.

Поділитися посиланням3 коментарі до статті «У Шепетівці жінки вийшли нагадати людству про боротьбу за мир»

  1. Svitlana Rula коментує:

    Дякую Вам, дівчата!!

  2. Елена Денесюк коментує:

    Молодці!Зі святом!💐💐💐

  3. Данна Шкробот коментує:

    Я вас прошу…зі слів воно то так але у нашій Україні це просто капля,а з тієї каплі навіть калюжки небуде..А де фото інших люде які зацікавлені цим а не фото лиш панянок організаторів?!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці