Відкриття оновленої хірургії у Шепетівці: симбіоз влади та підприємців

Відкриття оновленої хірургії у Шепетівці: симбіоз влади та підприємців

Сьогодні, 15 лютого, у Шепетівській центральній районній лікарні відбулося офіційне відкриття реконструйованого хірургічного відділення.

Відтак, на відкриття завітали: голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий, директор Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Яків Цуглевич, депутати обласної ради Микола Дячук та Тетяна Василик, го­ло­ва Ше­пе­тівсь­кої район­ної державної ад­мі­ніс­тра­ції Віталій Бузиль, го­ло­ва Ше­пе­тівсь­кої район­ної ра­ди Пет­ро Дзя­во­рук, міський голова Михайло Полодюк, го­лов­ний лі­кар Ше­пе­тівсь­ко­го цен­тру пер­винної ме­ди­ко-са­ні­тар­ної до­по­мо­ги Ан­дрій Не­чи­по­рук, го­ло­ва Ра­ди ди­рек­то­рів Кор­по­ра­ції «Сва­рог Вест Груп» Ми­ко­ла Агар­ков, народний депутат України Роман Мацола, керівники структурних підрозділів міста.

В ході відкриття головний лікар ЦРЛ Валентина Савчук провела екскурсію оновленим хірургічним відділенням.

Відкриття оновленої хірургії у Шепетівці: симбіоз влади та підприємців

Ремонт операційної, палат, перев’язувальних та інших медкабінетів відбувався за рахунок коштів із Державного фонду регіонального розвитку.

Відкриття оновленої хірургії у Шепетівці: симбіоз влади та підприємців

Відкриття оновленої хірургії у Шепетівці: симбіоз влади та підприємців

Частина грошей надійшла з місцевих бюджетів. Спонсорами також стали й місцеві підприємці та навіть благодійний голландський фонд.

Відкриття оновленої хірургії у Шепетівці: симбіоз влади та підприємців

У ході обговорень порушили тему оновлення необхідного операційного обладнання.

Відкриття оновленої хірургії у Шепетівці: симбіоз влади та підприємців

— У цьому бюджеті капітальні видатки в розмірі до мільйона гривень ми маємо передбачити на кожну центральну районну лікарню суму, — резюмував Вадим Лозовий.

Відкриття оновленої хірургії у Шепетівці: симбіоз влади та підприємців

Також лікарня має потребу в транспорті, однак, поки це питання не на часі.

— Я передбачаю справедливий розподіл бюджету, а найголовніше — це медичне обладнання, — продовжив далі очільник області. — Отож, це може бути придбання дихальних апаратів, лапароскопічні стійкі, які вкрай необхідні для операцій. Але головна моя вимога — аби тут були фахівці, які вміють на цьому обладнанні працювати. Адже люди повинні отримувати ту необхідну медичну допомогу, яку вони сподіваються одержати, відвідуючи такі заклади.

Опісля головний лікар Валентина Савчук подякувала посадовцям, а також керівникам організацій та підприємцям за підтримку за співпрацю.

— Лише спільними зусиллями можна робити таку велику справу, яка покращить якість та організацію надання медичної допомоги для жителів. Адже все те, що ми робимо, ми робимо для людей, — зазначила Валентина Миколаївна.

Губернатор області додав:

— Наші громадяни повинні мати гідні умови. Прикладом сьогодні є ось це відділення в Шепетівці. І це взірець того, як потрібно працювати. Таким чином ми відновимо нашу державу, адже працюємо на загальний результат. Дякую всім, хто долучився до реалізації даного проекту. Сподіваюся, що він буде не останнім…

Відкриття оновленої хірургії у Шепетівці: симбіоз влади та підприємців

Зі слів Валентини Савчук, перед тим, як проводити будь-які ремонтні роботи, вона радилася із директором Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Яковом Цуглевичем. Адже він — хірург, тому як ніхто розуміється на всіх тонкощах роботи та специфіки облаштування відділення а також у питаннях, пов’язаних із медобладнанням.

— Ми впровадили не лише лапароскопічне оперативне втручання, а й придбали апарат для лазерної коагуляції вен, — сказала головний лікар.

В ході зустрічі Яків Цуглевич зазначив, що Шепетівщина завжди славилася своїми успіхами в охороні здоров’я.

— Ви сьогодні стали провідною лікарнею госпітального округу, тому повинні бути прикладом для інших.

Опісля делегація посадовців за гостей відвідала ще й центр ПМСД.

Відкриття оновленої хірургії у Шепетівці: симбіоз влади та підприємців

 

Жоден ремонт чи будівництво не обходиться без засобів герметизації чи гідроізоляції. Це можуть бути герметики, силікони, монтажні стрічки тощо. Все це відмінної якості від провідного виробника Soudal ви знайдете у каталозі спеціалізованого інтернет-магазину Metalvis. Детальніше за адресою: http://metalvis.ua/catalog/c-sealants.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Відкриття оновленої хірургії у Шепетівці: симбіоз влади та підприємців»

 1. Maksym Zhukovskyi коментує:

  Цікаво було б побачити фінансовий звіт: загальна вартість, джерела фінансування та частки відповідно, на що саме і скільки коштів пішло.

 2. Голый Вася коментує:

  Вот никто не пишет комменты. Люди стесняются сказать то, что думают. Тем более, что неровен час, и загремишь в больницу с болячками от нынешней европейской жизни.

  Придется таки мне написать:

  Спасибо, родные буржуи!
  Нагнитесь, я вас сейчас расцелую в самую глубину вашей щедрости.

  Пойду поставлю свечку, за упокой бесплатной массовой медицины Семашко. Лучшей в мире. Про финансирование которой у советского народа вообще голова не болела. Туда шли миллиарды денег без засосов в буржуйские жопы.

  История из жизни, в тему:
  Одна старая медсестра, работавшая в городищенской психбольнице в советские времена, рассказывала мне, что в меню больных были шоколадные конфеты. Так эти больные писали жалобы, что им конфет не хватает. Ну, люди не адекватные, что с них спросить. Так, приезжала комиссия разбираться, и мотала нервы глав-врачу.

  А как там теперь в шепетовской больнице – конфет больным хватает?…

  • Голый Вася коментує:

   Хочу добавить, что я уважаю врачей. Дважды они меня вытягивали. Один раз в молодости делали операцию. Второй раз выхаживали после ранения на службе.

   Это те, кто нужен всем нам. Спасибо им за работу. И они должны получать адекватную зарплату от государства. А не остатки от кормушки сожранной этой бандой, сами знаете какой.

   И мне больно видеть, как врачи, вместо того, чтобы спокойно лечить людей — вынуждены унижаться и выпрашивать деньги у буржуев, на функционирование мед-учреждений. Это позор! И никакими европейскими “плюшками” его не смыть с этой власти.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоСтало відомо, хто проводив опитування шепетівчан: які його результати
Бути чи не бути міській лазні у Шепетівці, від якої щомісяця 100 тисяч гривень збитків?
«Подільський Аграрій» впевнено тримає марку
У Шепетівці встановлюють нові тарифи на центральне опалення: найбільше платити підприємцям
У 38 локаціях Шепетівки встановлять камери відеоспостереження, аби боротися зі злочинністю
У Шепетівці запустять котельні, які опалюють навчальні заклади

Читайте у цій рубриціДля підприємців із грудня зростуть податки
Нове меню у школах. Як просуваються зміни?
У наступному році частина 60-річних українців залишиться без виплат
Пів сотні порід собак потрапили до списку небезпечних: за їх вигул не за правилами — штраф
Розширення програми доступних кредитів для бізнесу. Що слід знати?