Суд задовольнив позовні вимоги у справі атовця

До Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся учасник бойових дій з проханням допомогти стягнути йому моральну та матеріальну шкоду, завдану кримінальним правопорушенням. Інформує Шепетівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в рамках проекту «Я маю право».

Під час консультування клієнта було встановлено, що він є потерпілим від хуліганських дій іншої особи, внаслідок яких йому завдано легких тілесних ушкоджень, та справа знаходиться на розгляді у суді.

Для представництва та захисту інтересів потерпілого йому було призначено адвоката Олега Жилюка, який, ознайомившись з матеріалами справи та зібравши необхідні докази для підтвердження моральної та матеріальної шкоди, подав цивільний позов до суду.

На підтвердження вказаних вимог адвокат зазначив, що в результаті злочинних дій хулігана потерпілому були нанесені тілесні ушкодження, які спричинили загострення хронічних захворювань потерпілого та він був змушений проходити стаціонарне лікування.

Крім цього, для підтвердження сум, вказаних у позові, адвокатом надано витяг з медичної карти амбулаторного хворого Славутської центральної районної лікарні про проведене лікування потерпілого, копії чеків на придбання ліків.

Розглянувши в межах кримінальної справи позов суд вирішив задовольнити вимоги потерпілого про стягнення матеріальної шкоди в розмірі понад 4 тис. грн та моральної шкоди у розмірі 5 тис. грн.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога
Безоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці