Полякам знову відмовили у земельній ділянці

Полякам знову відмовили у земельній ділянці

У четвер, 30 березня, завершилася ХХІ сесія Шепетівської міської ради, розпочата тиждень тому. Тоді депутати призупинили роботу, дійшовши до розгляду земельних питань.

Також до порядку денного повторно внесли і зміни до бюджету. На вимогу деяких депутатів, за виділення коштів на ремонт великої та малої ванн басейну голосували окремо.

— Перед тим як почнеться процедура голосування, прошу всіх депутатів врахувати, що басейн робиться не особисто для Полодюка, а для всього міста, — звернувся міський голова Михайло Полодюк.

На підставі головуючого, Михайло Полодюк залишив за собою право заключного слова. Тому охочому виступити депутату Анатолію Липканю такої можливості не дали.

Попри те, що за виділення коштів на ремонт ванн басейну один депутат проголосував проти, четверо утрималися, питання набрало необхідної кількості голосів.

За підсумками двох сесійних днів вдалося прийняти програму соціально-економічного розвитку міста на 2017 рік, затверджено програму зміцнення матеріально-технічної бази закладу охорони здоров’я Шепетівської центральної районної лікарні та покращення надання медичної допомоги населенню на 2017-2018 роки. Проголосували і за надання фінансової підтримки містянам хворим нефрологічного профілю для амбулаторного лікування на базі КЗ «Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Депутати затвердили штатний розпис Шепетівської дитячо-юнацької спортивної школи. Наразі вводяться в  штат кілька працівників, а згодом, введення басейну в експлуатацію.

Також затвердили положення про «Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування», тим самим розширили коло осіб, яким надаються послуги.

Серед питань порядку денного повторно розглянули продаж земельної ділянки Шепетівському осередку Спілки поляків України.

Перед початком голосування голова спілки Валентина Пасічник зачитала листа Роберта Чижевського, очільника фундації «Свобода і демократія». У ньому йдеться про підтримку ініціативи створення українсько-польського центу культури, освіти і європейського діалогу.

Полякам знову відмовили у земельній ділянці

Голова спілки Валентина Пасічник зачитала листа Роберта Чижевського, очільника фундації «Свобода і демократія»

Але підтримки депутатського корпусу таки це питання не отримало — 11 «за».

Наприкінці засідання депутати внесли зміни до Регламенту Шепетівської міської ради VII скликання та надали згоду комунальному підприємству «Шепетівський ринок» на передачу трансформаторної підстанції ЗТП – 10/0,4 кВ у власність Шепетівського РЕМ ПАТ «Хмельницькобленерго».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікаво«Безкоштовно нічого не буває»: міський голова Нетішина наклав вето на рішення сесії
Проїзд у громадському транспорті Шепетівки здорожчав, а якості нема
У Шепетівці таки продали землю Спілці поляків
Другий пішов: у Шепетівці звільнився ще один заступник міського голови
В Ізяславі взялися за збереження культурної спадщини Сангушків

Читайте у цій рубриціЗдобувачі вищої освіти йдуть на дистанційне навчання?
Співробітники Укрзалізниці не допустили 18 пасажирів до поїздки
Податкова візьметься за зарплати українців: хто тепер не зможе придбати квартиру
Коли в Україні будуть сучасні бібліотеки?
Уряд підвищить оплату особам, які професійно надають соцпослуги з догляду
ПриватБанк обмежив кількість грошових переказів для українців