Геннадій Балашов: «Глобальний борг перед НАК «Нафтогазом» можливий лише у випадку його змови з фірмою-прокладкою»

Геннадій Балашов: «Глобальний борг перед НАК «Нафтогазом» можливий лише у випадку його змови з фірмою-прокладкою»

Вчора, 15 листопада у прямому ефірі ток-шоу «Право на владу» обговорювали, чому опалювальний сезон виявився випробуванням на морозостійкість для багатьох українських міст, в тому числі й Шепетівки.

Попри те, що про готовність до опалювального періоду бадьоро рапортували чиновники ще у вересні цього року, вже у першій декаді листопада стався його зрив. Напередодні зими над населеними пунктами, де існували проблеми із розрахунками за теплоенергію, нависла загроза взагалі залишитися без газопостачання. Серед них такі міста, як Херсон, Шепетівка (Хмельницька область), Сміла (Черкаська область) та Кам’янське (Дніпропетровська область).

До студії ток-шоу «Право на владу» обговорити «Діагноз: зима» запросили як очільників вищезгаданих міст, так і урядовців.

У присутності експертів спробували розібратися, куди поділися гроші за тепло? Виявляється спеціально створені фірми-прокладки тривалий час поглинали кошти, які надходили за теплопостачання від населення. Розповісти, як від діяльності подібної «поглинаючої» прокладки потерпає місто Шепетівка, дали можливість у прямому ефірі міському голові Михайлу Полодюку:

— Це один в один схема, що діє в Шепетівці. Прокладка ця називається ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Ще з 2011 року вона в нас діє. Схема там дуже продумана, а головне — впирається в 22 статтю Закону України «Про теплопостачання». Коли свого часу ці Товариства з обмеженою відповідальністю зайшли у комунальну сферу, були й внесені зміни в цей закон «Про теплопостачання». У цих фірм статутний капітал десь 100 тисяч гривень.

Лідер політичної партії «5.10» Геннадій Балашов, який отримав 98 % підтримки аудиторії в залі, також висловився з цього приводу:

— Такий глобальний борг перед НАК «Нафтогазом» можливий лише у випадку його змови з фірмою-прокладкою. Жодна «прокладка» не накопичить борг у 86 мільйонів гривень. А НАК «Нафтогаз України» назначається Кабінетом Міністрів, правлячими депутатськими фракціями, що сидять у Верховній Раді. Тобто у (НАК «Нафтогазі» — Авт.) — це їхні люди, яким дається розпорядження, кому можна нарощувати борги, а кому ні. І вже у наступному році борги будуть платити мери українських міст, мовляв, їм дали владу на місцях. Котрісь з таких голів не розібралися і почили бунтувати, бастувати…, за що їх, як і Смілу, відключили від газопостачання. І винних у цих злочинах також сьогодні в студії правильно назвали…

Більше інформації, що прозвучала в прямому ефірі ток-шоу 15 листопада дивіться у повній версії.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Геннадій Балашов: «Глобальний борг перед НАК «Нафтогазом» можливий лише у випадку його змови з фірмою-прокладкою»»

  1. Charinseva Inna коментує:

    Геннадий Балашов рулит!!! 5.10!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЗмінити постачальника газу заради економії. Як це зробити?
ДП «Шепетівкагаз» не закупило газ для населення, тепер люди змушені платити 11,59 грн за куб
У суді двоє полончан довели, що не мають для банку сплачувати кредит батька
У Шепетівці в липні припинять газопостачання
Уряд скасував спецрахунки для підприємств теплопостачання
Через дії Уряду та «Нафтогазу» 120 міст вже в травні можуть залиши­тися без гарячої води, а восени — без опалення

Читайте у цій рубриціПолісмени нагадують: відчинене вікно – небезпека для дитини
Чи мoжна вирoщувати мак на власнoму гoрoді?
У кожному третьому закладі оздоровлення та відпочинку виявлено порушення
Змінити постачальника газу заради економії. Як це зробити?
Із липня в Україні землю можна продавати-купувати
В Україні медзаклади переходять на електронні лікарняні листи